Çankaya Halı Yıkama Firmaları 

Şehirleşmeyle birlikte bireysel olarak halı yıkamak imkansız hale gelmiştir. Halı yıkayacak yerin olmaması, halı yıkamanın oldukça zahmetli bir iş olması ve  amatörce harcanacak aşırı su israfı nedeniyle halı yıkama eylemi bu işi profesyonel olarak yapan firmalar tarafından yürütülmektedir.   Çankaya’da yer alan  Detay Halı Yıkamacı firması, Çankaya halı yıkama firmaları arasındaki en deneyimli ve profesyonel firmalardan biridir. Halı yıkama firması Çankaya veya Çankaya halı yıkamacılar denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Ankara’daki en büyük temizlik firması Detay Temizlik, halıların özenle ve yerinde temizlenmesi hizmeti vermektedir.  Titiz ve dikkatli personeliyle halılarda yer alabilecek tüm lekelerin detaylı temizliğini gerçekleştirmektedir.

Halıların yanı sıra koltuk temizliğini için yerinde koltuk temizliği hizmeti de veren Detay Halı Yıkama, Halı yıkama firması Çankaya olarak ilçeye bağlı tüm mahallelerde ve komşu ilçelerde hizmet vermektedir. El yordamıyla temizlenen koltukların nemli kalan bölgeleri, bakteri ve mikroorganizma üretirler. Bu şekilde halı ve koltuklarınız temizlenmezken, evde yaşayanların da mikrop kapmasına sebebiyet verir. Bütün bu sorunların önüne geçmek için Çankaya halı yıkamacılar arasında yer alan Detay Halı Yıkamacı firması halı ve koltuklarınızı  evden çıkartmadan temizler. Bu firmayı, Çankaya halı yıkama firmaları arasından tercih edilmeye değer hale getiren nedenlerden biri de halı ve koltukların dışında kilim, battaniye, yorgan gibi evde yıkanması mümkün olmayan, çamaşır makinesine sığmayan tüm eşyaların temizliğini titizlikle gerçekleştirmesidir. 

Koltuk ve halılar çok çabuk kirlenen ve mikrop barındırdıklarından dolayı sık sık temizlenmesi gereken eşyalardır. Özellikle çocuklu aileler, halıların çok çabuk kirlenmesi, lekelenmesi gibi sıkıntılar yaşamaktadır. Bununla birlikte, çocukların sürekli halıda yuvarlanması veya oynaması nedeniyle halıların her zaman temiz ve hijyen olması gerekmektedir. Her defasında Çankaya halı yıkama fabrikaları veya Çankaya halı yıkamacılar diye araştırma yapmanıza gerek kalmadan güvenilir ve titiz çalışma prensibine sahip olan ve müşteri memnuniyetini esas alan Detay Halı Yıkama firmasını tercih edebilirsiniz. Müşteriye sunduğu hizmet ve oluşturduğu memnuniyet sayesinde Ankara genelinde 25 000 üzerinde kayıtlı müşteriye sahiptir. Halı yıkama firması Çankaya olarak Çankaya, Keçiören ve Yenimahalle başta olmak üzere tüm Ankara’ya  temizlik hizmeti götürmektedir.