Her gün kullandığımız yastıkların temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Her gün kullanılan yastıkların temiz ve uzun ömürlü olabilmesi için gerekli temizliğin yapılması şarttır. Aksi halde uzmanlar tarafından açıklanan bilgiye göre; temizliği yapılmayan yastıklarda zaman ile biriken ölü deri hücreleri, saç, ter, mukoza ve salyanın tehlikeli ve sağlıklı olmayan durumlar doğuracağını belirtiyor.

Sürekli olarak insan tenine temas eden yastıkların temizliği yapılmadığı taktirde alerjik reaksiyon gösterme olasılığın arttığı da bir diğer gerçek. Ayrıca düzenli temizlenen yastıkların kullanım ömrü de artmış oluyor. Günde ortalama 8 saatin geçtiği yastıklarımızı yılda en azından birkaç kez yıkamak doğru bir karar olacaktır. Bunun için profesyonel yastık temizleme firmalarının başında gelen Detay Halı Yıkama ile gönlünüz rahat olarak yastık yıkama işlemi talep edebilirsiniz.

Yastık yıkamada tam anlamıyla başarı elde etmek için öncelikle yastıklarınızı havalandıran Detay Halı Yıkama, bu sayede geçmişte yastığınıza işlenen ve kalan kötü kokudan yastıklarınızı arındırmayı amaçlar. Yastık havalandırma aşamasından sonra yastığınızın üretim malzemesine uygun bir şekilde planlanan yıkanma işlemi süreci izlenir.

Yün, elyaf, kaz tüyü, kuş tüyü, lateks, polyester, sünger ve daha birçok çeşit malzemeden imal edilen yastıklarınıza özel yıkama işlemi sunan Detay Halı Yıkama sayesinde haya kırıklığı yaşamanız mümkün değil. Yıkama talimatlarına uygun, gelişmiş teknolojisini kullanarak yastık yıkama hizmeti tamamlandıktan hemen sonra yastıklar kurutulma aşamasına geçer.

Yastık yıkama aşamasındaki en önemli adımlardan biri olan yastık kurutma aşamasında, uygun kapalı ortamlar tercih edilir. Bu sayede yıkanan yastıklar tekrardan kir ve toza maruz kalmaz. Toz ve akarların sebep olduğu alerjik reaksiyonları ortadan kaldıran derinlemesine temizlik ile sizler de değişimin farkına varabilirsiniz.

Derinlemesine temizliğin sunduğu rahatlık ve sağlık ile yastıklarınızı belirli aralıklarla yıkatmayı unutmayın. Gelişmiş fabrikalarında kusursuz temizlik hizmeti sunan Detay Halı Yıkama, yastık yıkamanın yanında halı, kilimi yorgan, yatak, battaniye, perde ve daha birçok hizmete imza atmaktadır. İstanbul içerisinde servis imkânı bulunan ve 2005 yılından itibaren profesyonel bir ekip ve gelişmiş imkanlara sahip fabrikası ile müşterilerinden tam not alıyor

Yastık Yıkama Etiketler