Ankara temizlik fiyatları ile halılarınızın en iyi standartlarda temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren bir temizlik türüdür. Eski usullerle halıların temizlenmeye çalışılması hem dokusunda hem de renklerinde ciddi bir hasar meydana getirebilir. Bununla birlikte silme işlemleri de bir halının derinlemesine temizlenmesinde oldukça yetersiz bir işlemdir. Özellikle uzun saçaklı yeni nesil halı türlerinde silme ya da eski usul yıkama yeterli hijyenin sağlanamamasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda profesyonel bir firmanın halı yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. En iyi kalitede solüsyonların kullanıldığı halı yıkama işlemlerinde tüm halı çeşitleri için hizmetler verilir. Silinmesinden ya da eski yöntemlerle yıkanmasından çok daha etkili bir temizlik süreci sunulur.
 
Ankara temizlik fiyatları çerçevesinde her türden halının temizliği yapılmaktadır. Makine halısı, step halı, şagi, yün, Hereke, Ladik, el dokuma, kilim, Hint kilim, Nepal halısı gibi tüm halı çeşitleri uygun fiyatlarla yıkanmaktadır. Aynı zamanda bu halıların özel dokularının zarar görmemesi verilen hizmet açısından son derece önemlidir. Kurumsal temizlik firması avantajları ile halıların renklerinde solma meydana gelmeden makineli olarak yıkanmaktadır. Aynı zamanda özel kurutma odalarında kurutulan halılar yıkandıktan sonra dışarı ile temas etmeden bekletilmektedir. Teslimat sırasında ise özel ambalajlarla evinize kadar gönderilir. Çin halısı, ipek halı, Isparta halısı yıkama yanında yorgan ve yatak örtüsü yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Profesyonel bir temizlik hizmeti ile yaşam alanlarınızda hijyeni daha kolay sağlamak mümkün olmaktadır.
 
Ankara temizlik fiyatları ulaşılabilir seviyede olup hemen salon, oturma odası ve koridor halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlamanız mümkün olmaktadır. Bununla birlikte yere sabitlenmiş olan döşemelerin de temizlenmesi çekim gücü yüksek makinelerle temizlenmesi sağlanabilir. Ankara temizlik hizmeti almak istediğiniz de bozulan halı kenarları için overlok çekme, saçak örme ya da renk solumu düzeltme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bunun yanınsa stor perde ve zebra perde temizliği hizmetlerini de en iyi fiyatlarla alabilmeniz mümkün olmaktadır. Yüksek standartlarda hijyen arayışındaysanız ve uygun fiyatlar istiyorsanız firma ile irtibata geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla halı, battaniye, yorgan ve yatak örtülerinizi yıkatma şansı bulabilirsiniz.

 

Fiyat Listesi Etiketler