Saydam ve opak yatak şeritlere sahip özel perde kumaşından üretilen zebra perdeler, adını oluşturduğu bu çizgili görünümünden almaktadır. Bu zebra perdeler hem perde hem de tül olarak kullanılabilmektedir. Perde görünümü için opak şeritler kullanılır, tül görünü için de saydam şeritler tercih edilir.

Halk tarafından tül perde olarak da bilinen zebra perdeler, birçok çeşitli alanda tercih edilmektedir. Tül perde niyeti ile kullanılan bu zebra perdelerin de temizlenmeye ihtiyacı vardır. Bu amaç ile evde de temizliği mümkün olan zebra perde temizliği için genellikle profesyonel yardım almak önerilir. Bu sayede daha az maliyet ile daha hijyenik bir temizliğe kavuşabilirsiniz.

2005 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Detay Halı Yıkama ile zebra perde temizliği yaptırabilirsiniz.

Sık dokuma ve tül şeritler kullanılarak üretilen zebra perde temizliğinde her yöntem kullanılmaya uygun değildir.

Aksi taktirde perdenin özelliği kaybolur ve zaman ile deforme olmaya açık hale gelir. Özellikle çamaşır makinasında yıkanan zebra perdeler oldukça hasar alır ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu konuda uzman kuruluşlardan destek almanız hem sizin için hem de bütçeniz için daha cazip olacaktır.

Perde Temizleme fabrikasında uzman bir ekip ile zebra perde temizliği yapan Detay Halı Yıkama, uygun sistemler kullanarak temizleme işlemi yapmaktadır. Deforme olmaması amacı ile nazik bir zebra perde temizliği hizmetinden yararlanmak için Detay Halı Yıkamadan yardım alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilir ya da 02165200101 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Zebra perde temizliğinde perdenin yapısı dikkate alınmalı ve zararsız anti bakteriyel ilaçların bitkisel bazlı formaları tercih edilmelidir. Bu sayede bitkisel bazlı anti bakteriyel ürünler kullanılarak zebra perdenize kesinlikle zarar verilmez.

Zebra perde temizliği işleminde özellikle tecrübe sahibi profesyonel bir ekip tercih edilmelidir. Karşınıza çıkan her temizlik firması ne yazık ki zebra perdelerinizi temizleyecek donanıma sahip değildir.

Gelişmiş teknolojisi ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Detay Halı Yıkama, zebra perdeleri müşterinin adresinden güvenli bir şekilde sökerek temizler ve adreste montajını yapar.

Zebra Perde Temizliği Etiketler