Çekyat temizliği işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus süngerlerin vakumlu makinelerle derinlemesine temizlenmesidir. Bez ile yapılan yüzeysel temizliklerin ömrü oldukça kısa olmaktadır. Çünkü süngere işleyen kir ve toz kullanıldıkça yüzeye çıkmakta ve çabuk kirlenmeye neden olmaktadır. Ayrıca süngerin karanlık iç yapısı mikrop ve maytların oluşması için de ideal ortamı sağlayarak sağlığınızı tehdit altına almaktadır.

Firma olarak en iyi çekyat  temizliği hizmetlerini gelişmiş koltuk yıkama makineleri ile sunuyoruz. Kullandığımız cihazlar süngerlere işlemiş olan deri döküntüleri ve kirleri söküp almakta ve derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Koltuklardaki en inatçı kir ve lekelerin temizliğinde Sandalye, bürosit, çekyat ve kanepe temizliği hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Detaylı bilgi için iletişime geçmeyi unutmayın.

Çekyat temizliği, günlük ve genel temizlik rutinlerinden farklı olarak periyodik düzende mutlaka yapılmalıdır. Çekyatlar, evlerin en çok kullanılan eşyalarıdır. Bu kadar yoğun kullanım dolayısıyla belirli bir süre sonrasında kirlenir ve temizlenmesi gerekir. Özellikle çocuklu evlerde daha sık kirlenen çekyatların temizliği yapılmazsa, hem görünüm açısından hoş olmaz hem de üzerinde bakteriler de oluşabileceğinden sağlık açısından tehlike arz eder.

Bireysel olarak yapılan temizlik işlemlerinden daha farklı olan ve detaylı bilgi gerektiren çekyat temizliğinde profesyonel firma desteği almak en doğrusudur. Bir evin en önemli eşyası niteliğindeki çekyatları sağlıklı ve temiz şekilde kullanabilmek için profesyonel çekyat temizleme hizmeti büyük önem taşımaktadır. Teknolojik cihazlar kullanılarak mobilyanın yapısına uygun deterjanlarla yapılan detaylı çekyat temizliği, koltukların belirli bir süre işlevsel olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır. 

Çekyat temizliği evde kendi imkanlarınızla kolayca yapabileceğiniz kadar basit değildir.

Kısa süreli bir işlem sonrası yaptığınız temizlik işlemi ilk bakışta görünüm açısından yeterli gibi görünse de, çekyatı üzerindeki mikrop ve bakterilerden arındıramamış olma olasılığınız yüksektir. Bu nedenle özel temizleyiciler, profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli personelle sunulan kaliteli çekyat temizliği hizmetinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel şekilde yapılan işlemler teknolojik makinelerle ve yüksek ısıda yapıldığından, periyodik çekyat temizleme konusunda daha başarılı sonuçlar alınmaktadır. Üstelik temizlik işlemi daha kısa sürede ve maksimum verimli şekilde yapılabilmektedir. Eğer çekyat üzerinde çıkmayan lekeler varsa, ürünün kumaşına uygun temizleyici ve yöntemlerle itinalı şekilde çıkarılır, çekyatlar üzerindeki tüm kir ve bakterilerden arındırılarak hijyenik şekilde kullanıma sunulur. 

Yerinde çekyat temizliği ile size hayatınızı kolaylaştıracak etkili çözümler sunulmaktadır. Sizin belirttiğiniz zaman diliminde, size herhangi bir rahatsızlık vermeden temizleme işlemi, kısa bir sürede etkili olarak yapılmaktadır. Öncelikle üzerindeki tozların süpürülmesiyle diğer aşamalara hazırlık şeklinde başlanan çekyat temizliği işlemleri, yüzeyin ıslatılması, fırçalanması, varsa lekelere müdahale edilmesi ve yüksek çekim gücüne sahip makinelerle durulanması işlemleriyle devam eder.

Çekyat temizliğini yapan personel ürünün hangi malzemeden imal edildiği konusunda bilgi sahibi olduğundan, temizleme işlemi çekyata zarar vermeden yapılmaktadır. Ekonomik çekyat temizleme fiyatları prensibiyle yapılan temizlik hizmeti sonrasında çekyatlar, ilk günkü konforuyla işlevsel şekilde kullanılmaya devam edilebilir.

Çekyat Temizliği Etiketler