Yatak örtüsü, üretildiği kumaş itibari ile yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken bir üründür. Günümüzde farklı malzemelerden imal edilen yatak örtülerini, evde bulunan çamaşır makinaları ile yıkamak mümkün olmayabilir. Bazı durumlarda da sahip olduğumuz ev tipi çamaşır makinasının kapasitesi, yatak örtüsünün ağırlığına uygun olmayabilir. Bu tür durumlarda yıkama hizmeti veren firmalar akla gelir. Ancak her firmaya güvenmemek ve ürününüzün tamamı ile profesyonelce temizlendiğinden emin olmanız gerekir.
 

Tüm kumaşlarda ve özelliklerdeki yatak örtüsünü profesyonelce yıkayan firma, Detay Halı Yıkama ile sizler de gönül rahatlığı ile yatak örtüsü yıkatabilirsiniz.

Yatak temizliği, yorgan temizliği ve battaniye temizliği hizmetinde markalaşmış Detay Halı Yıkama, son derece gelişmiş yöntemler kullanarak hijyenik temizlik yapmaktadır. Özellikle son zamanlarda yaşanan bulaşıcı hastalıklar sebebi ile hijyene verilen önemin farkında olan Detay Halı Yıkama, müşterilerine bu konuda yüzde yüz garanti vermektedir.

 

Alerjik hastalıklara ve solunum problemlerine sebep olan toz ve kirden kurtulmak adına öncelikle yatak temizliği ve yatak yıkama hizmetine başlayan firma, İstanbul sınırları içerisinde yatak temizliği ve yatak yıkama hizmeti vermektedir.
 

Özellikle yastık ve yatak süngerlerine yerleşen akarların sebep olduğu kaşıntı, ciltte kızarıklık ve kabarıklık şikayetleri sonucu yatak temizliğine verilen önem artmıştır. Yatak temizleme hizmetinde sunulan fiyatlar:

  • Çift kişilik yatak için 120 TL
  • Tek kişilik yatak için 80 TL

 
Pamuk yorgan ya da yün yorgan yıkama hizmeti veren Detay Halı Yıkama, özel olarak üretilen yıkama makinaları kullanarak evde elde edilebilecek temizliğin kat ve kat fazlasını müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca kurutma makinaları sayesinde tamamı ile kuruyan yorganlar, koku ve neme sebebiyet vermez.

Ev imkanları ile giderilmeyen lekelerin çözümü konusunda uzmanlaşan Detay Halı Yıkama, ayrıca nem alma makinaları da kullanarak mükemmel temizliğe imzasını atıyor. Sanayi tipi makinalar ile temizlenen battaniye, yatak örtüsü ve yorganlar; uygun kapalı ortamlarda kurutularak toz ve toprak ile tekrar pislenmemesi sağlanıyor. Müşterilere geri göndermeden önce gerekli test ve kontrollerden geçen yatak örtüleri, temizliğinden emin olunduktan sonra sizlere ulaşıyor.

Yatak Örtüsü Yıkama Etiketler