Üsküdar halı yıkama, Acıbadem halı yıkama, Bulgurlu halı yıkama, Kadıköy halı yıkama, Bostancı halı yıkama, Erenköy halı yıkama, Ataşehir halı yıkama, Ümraniye halı yıkama, Çekmeköy halı yıkama, Beykoz halı yıkama bölgelerinde hizmet veren Detay Halı Yıkama, 2005 yılından beri bu sektörde faaliyet göstermektedir.

Kurumsal anlayış ile hareket eden firma, tecrübeli personeller ile çalışarak, teknolojiye uygun yıkama ekipmanları ile tam otomatik halı yıkama makinesi kullanmaktadır. Söz konusu insan sağlığı olduğunda bitkisel temizlik malzemeleri kullanarak yıkama işlemi yapan Detay Halı Yıkama, Avrupa birliği standartlarına uygun hijyen ürünleri tercih etmektedir. Yalnızca halı yıkama hizmeti vermekle kalmadan yatak, yorgan, perde, battaniye gibi çeşitli ürün temizliğinde de oldukça iddialı konumda.

Kanepe temizliği hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan Detay Halı Yıkama, koltuk silme, sandalye temizliği, sinema temizliği, deri koltuk temizleme ve bakım, koltuk temizleme, koltuk yıkama konusunda hizmet vermektedir.

Kanepe temizliğinde farklı yöntemler kullanan firma, müşterilerine iki farklı yöntem sunuyor: bunlardan ilki olan sulu temizleme yöntemi ile kanepeler derinlemesine temizlenir ve özel kimyasallar ile yıkanır.

Özel vakum makinaları kullanılarak yapılan sulu kanepe temizliğinde, vakumlama işlemi sonrasında kanepeler %70 ile %80 oranında kuru hale gelir. Sulu kanepe temizliğinden sonra koltuklarınız ilk günkü gibi yepyeni bir görünüme kavuşur.

Kanepe temizliğinde kullanılan ikinci yöntem ise fırçalama yöntemidir. Koltuk, kanepe, sandalye, deri koltuk ve çekyat temizliğinde püskürtücü fırçalar ve vakumlama araçları kullanılır.

Kanepelerin kumaşına kadar işleyen leke ve kirler, kullanıma uygun kir sökücüler ve şampuanlar kullanılarak temizlenir. Sert olmayan nazik fırçalar sayesinde ile yüzeyde bulunan kir ve lekeler ovalanarak hızlıca temizlenir.

Ardından yüzeyde bulunan kirli su vakumlama yöntemi ile çekilir ve aynı işlem temiz su elde edinceye kadar tekrarlanır. Son olarak ıslanan koltuklar vakumlama sayesinde %70 ile %80 arası kurumuş hale gelir.

Bakteri ve kirden arınan kanepeler, ilk günkü kadar temiz hale gelir. Sizler de Detay Halı Yıkamadan profesyonel kanepe temizliği hizmeti almak isterseniz internet sitesini ziyaret edebilir ya da 02165200101 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Kanepe Temizliği Etiketler