Halı yıkama işlemlerinin kendisi başlı başına zor olmasına rağmen halı yıkamayı çok daha zor hale getiren bir durum söz konusudur. Halı yıkama işlemlerini zorlaştıran bu durum duvardan duvara kaplı halıların yıkanmasıdır. Duvardan duvara halı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunur. Duvardan duvara halı yıkama işlemlerinde en iyi hizmeti veren firmamız bu zor işlemi sizin için çok kolay bir hale getirmektedir.

Duvardan halı yıkama hizmetlerimiz uzman personelimiz ve ileri teknoloji cihazlarımız ile en iyi şekilde yapılmaktadır. Kullandığımız halı yıkama şampuanları yere kaplı halıların kirlerini en iyi şekilde çıkarmaktadır. Kullandığımız makineler ile yıkama işleminde kullanılan su çekilerek halıların ıslak kalmaması ve kolayca kuruması sağlanmaktadır.

Duvardan duvara halı yıkama hizmeti veren firmamız bu süreçte halılarınız için en üstün en temiz ve en sağlıklı halı yıkama yöntemini geliştirmiştir ve bu yönde hizmet vermektedir. Evlerinizin ve halılarınızın daha sağlıklı olması için gelişen yeniliklere ayak uydurarak en profesyonel hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bu sayede duvardan duvara halı yıkama, ev temizliği, ofis temizliği, cam temizliği, store perde temizliği, sandalye temizliği, dış cephe temizliği gibi veriyor olduğumuz pek çok farklı hizmet adına dünya markası konumundayız. Profesyonel halı yıkama hizmeti için kullanılması gereken solüsyonlar önemli bir konudur. Firmamız geliştirdiği yöntem ile suyun halıların altına geçmesini önler ve böylece oluşabilecek küf ve mantar,bakteri üremesi, kötü koku, lekelerin tekrar kusması probleminin önüne geçilir.
 
 Firmamız duvardan duvara halı yıkama hizmeti için sabit halılar daha kuru bir şekilde, daha sağlıklı bir sistemle ve daha derinlemesine temizliğinin yapıldığı bir hizmet gerçekleştirir. Duvardan duvara halı yıkama yönteminde halılar kuru bir şekilde ya da köpükle yıkanmaz. Etkili bir sonuç almak adına yeterince su ve temizlik ürünü kullanıyoruz ve halının küflenmesine ya da korkmasına sebep olacak kadar aşırı su kullanmıyoruz. Kullandığımız su, yüksek sıcaklığa ulaşır. Bu sıcaklık doğru temizleme sistemi için gereklidir. Halılarda bulunan kir ve leke moleküleri fizik kuralları doğrultusunda her sıcaklık artışında fazla hararet etmeye başlar. Yani sıcak su ile halılarınızın yıkanması sonucunda eşsiz sonuçlar ortaya çıkar. Duvardan duvara halı yıkama işlemi hem etkili hem de hassas bir işlemdir. Bu ışlem için dikkat edilmesi gereken faktörlere önem vererek hizmet vermekteyiz ve aradığınız hijyen düzeyini yakalayacağınızdan eminiz.
 
 Firmamız diğer halıfleks yıkama işlemi yapan ya da halı yıkamacıların yaptığı gibi halıların kuruduğu zaman kiri çekeceği sabun, deterjan, şampuan gibi ürünler kullanmamaktadır. Tamamen doğal olan ve özünde karbonat bulunan solüsyon kullanmaktayız. Bu sayede halıflekslerinizin veya halılarınızın daha uzun süre ve daha temiz bir şekilde kullanmanıza imkan sağlamaktayız. Yeşil sertifikası ve çevre dostu temizlik ürünleri ile gerçekleştirdiğimiz duvardan duvara halı yıkama hizmeti ile müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Pek çok duvardan duvara halı üreticisi fabrika tarafından tavsiye edilen bir firmayız bu da beklentilerin üzerinde hizmet verdiğimizin bir kanıtıdır.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Etiketler