Store perdelerin yıkanması diğer perdelere göre çok daha zordur. Diğer perdeler gibi kolayca makinede yıkanmayan store perde temizliği için ekipman ve tecrübe gerekmektedir. Store perde yıkama işlemi için kaliteli bir firma arıyorsanız size firmamızın store temizliği hizmetini öneririz.

Store perde yıkama havuzlarında perdeleriniz kırışmadan özel fırçalarla yıkanarak durulama havuzlarında durulanmaktadır. Bu sayede ilk günkü renklerine kavuşan store ve zebra perdelerinizi evinizde tertemiz kullanma imkanına kavuşacaksınız. Store ve zebra perde temizliğinde en kaliteli hizmetler firmamız tarafından en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Store perde temizliği hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Store perde yıkama hizmeti itina gösterilerek verilmesi gereken hassas bir temizlik hizmetidir. Store perde yapısı gereği hassas bir forma sahiptir bunun için de yıkama işlemi yapılırken yanlış uygulamalar ya da yanlış ürünler kullanılması perdelerisin deforme olmasına sebep olacaktır. Oluşan bu deformasyonlar geri dönüşü olmayan sorunları da ortaya çıkarabilir. Store perdelerin yıkanması diğer eşyaların yıkanmasından farklı olarak daha profesyonel ekiplerin ve yöntemlerin kullanılması gereken bir hizmettir. Uzun süredir sektörde bulunmamızdan kaynaklı olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübesine, üstün kalite temizlik tesislerine ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek store perde yıkama işlemlerinizi güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Uzman ekibimiz perdelerinize gereli özeni göstererek ilk günkü gibi tertemiz ve yeni bir görünüme kavuşturur.
 
 Store perde yıkama hizmetlerimizde %100 organik deterjanlar kullanıyoruz. Doğal yollar ile gerçekleştirilen ve hijyen garantili bir store perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Store perde yıkama hizmetinin yanında ev temizliği hizmeti, duvardan duvara halı yıkama hizmeti, cam temizliği hizmeti, sandalye temizliği hizmeti, dış cephe temizliği hizmeti de vermekteyiz. Store perde yıkama hizmeti dışında tül perde yıkama, güneşlik yıkama, antika perde yıkama, dokuma perde yıkama, zebra perde yıkama gibi hizmetlerde veriyoruz. Dilediğiniz hizmeti temizlik firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.
 
 Ev hanımları ya da ev işleri yapan kişiler temizlik için nerede hangi malzemenin hangi yöntemler kullanılması gerektiğini iyi bilir. Leke türüne göre bazen store perdeler sökülmeden de temizlenebilir. Ancak baskı uygulanarak çıkması gereken bir leke varsa perdenin sökülmesi gerekir.

Firmamız tarafından perdelerinizin durumu göz önünde bulundurularak uygulanması gereken işlem doğru bir şekilde uygulanır. Bir de store perdelerin üretildiği malzemelerin yıkama işlemine uygun olup olmaması da çok önemlidir. Eğer ipek ve hafta gibi malzemelerden üretilmişse evde temizlenmesi uygun değildir ve mutlaka profesyonel ekibimizden dertek almanız gerekir.

Sökme ve takma işlemi doğru bir şekilde ve talimatlara uygun yapılmalıdır. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilseniz perdelerinize zarar vermemek adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Leke türüne göre yapılan temizlik uygulaması ile olumlu sonuçlar alınır. Bu sayede store perdelerinizin daha uzun ömürlü ve ilk günkü gibi temiz yepyeni kalması sağlanır.

Store Perde Temizliği Etiketler