Geçmişten günümüze evlerde halı yıkama geleneği bozulmuş, bunun yerine daha profesyonel çalışan halı yıkama firmaları tercih edilmeye başlanmıştır. Evde kullanılan suyun birim fiyatındaki artış ve manuel imkanlar ile elde edilen temizliğin yetersiz olması sebepleri ile halı yıkama firmalarının önemi artmıştır.

Halı yıkama hizmeti veren Detay Halı Yıkama; yün halı yıkama, Pecvork halı yıkama, el dokuma halı yıkama, makine halısı yıkama, step halı yıkama, Şagi halı yıkama, ipek halı yıkama, Çin halısı yıkama konusunda müşterilerine servis vermekte. Birçok çeşit malzemeden üretilen halıları profesyonelce yıkayan ve son teknolojiyi kullanan Detay Halı Yıkama, uzun zamandır bu sektörde hizmet vermektedir.

2005 yılından itibaren gelişmiş fabrikaları ile halı yıkama yapan Detay Halı Yıkama, yalnızca halı temizliğinde değil yatak, yorgan, perde, battaniye gibi çeşitli ürün temizliğinde de oldukça iddialı. İstanbul’un birçok ilçesine firmanın servis imkânı bulunmaktadır.

Halı yıkama hususunda parça başı maliyet hesabı yapılmaktadır. Parça halı yıkama sürecinde en önemli konu, kullanılan temizlik malzemesinin kalitesi ve gelişmiş teknolojinin kullanımıdır. Bu konuda oldukça dikkatli davranan Detay Halı Yıkama, alerjik olmayan sabun ve şampuanların kullanımına özen göstermektedir.

Yalnızca yıkama aşaması ile hizmet vermekle kalmayan Detay Halı Yıkama, aynı zamanda leke ve toz gibi istenmeyen durumları da ortadan kaldırmayı amaç ediniyor.

Halı yıkama talebi ile firmaya ulaşan müşterilerden parça halı yıkama hesabı ile ücret konusunda bilgi verildikten sonra, yıkanması talep edilen halılar fabrikalara alınıyor. Adresten teslim ve adrese teslim hizmeti sunan Detay Halı Yıkama, yıkanacak parça halıları öncelikle bitkisel şampuanlar ile detaylı bir şekilde yıkıyor. Tamamı ile durulanan halıların sıkma işlemi gerçekleştiriliyor.

Sonrasında toz ve leke olup olmadığı konusunda teste tabi tutuyor ve uygun ortamlarda, nem kalmayacak şekilde kurumaya bırakıyor. Son olarak temizlik kalite kontrolünden geçen parça halıların ambalajlanması tamamlanıyor ve müşterinin adresine teslim ediliyor. Teslim edilen parça halıların ödemesini kredi kartı ile ya da nakit olarak kapınızda yapabilirsiniz.

Parça Halı Yıkama Etiketler