Halı saçakları çeşitli nedenlerle yırtılmakta ve kopmaktadır. Halı saçakları genellikle halılardan daha hızlı eskiyerek halıların güzel görünümüne zarar vermektedir. Saçak örme hizmetimiz halı yıkama işlemleri sırasında hasarlı halı saçaklarının tamir edilmesidir. Halı saçak örme işleminde çok değerli ve kıymetli el dokuma halılarınızdan fabrika halılarına kadar her türlü halı saçağı itina ile tamir edilmektedir.

Halı saçak örme hizmeti sayesinde saçakları yıpranan halılarınızı değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Özel dokuma halıların saçaklarından fabrika halısı saçaklarına, kilim saçaklarına kadar her türlü halı saçağı tamiri deneyimli ve yetenekli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Saçak örme hizmetinde halı saçağı ile aynı desenlerde saçak örgüsü yapılarak tamir işleminin belli olmaması sağlanmaktadır. Saçak örme fiyatları ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için firma


 

Önceleri sadece klasik temizlik hizmeti veren firmaların hizmet kapsamı günümüzde çok genişledi. Hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunmak adına çeşitli işlemleri hizmet kapsamına dahil eden firmalar, saçak örme hizmeti de veriyor. Eğer halılarınızın kenarı zarar gördüyse, siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Halı kenarlarında deformasyona uğrayan püsküller, saçak örme hizmeti ile düzeltilir. Bu sayede halılar, daha işlevsel şekilde uzun süre kullanılabilir. Halıların en çabuk zarar gören ve eskiyen kısımları saçlarıdır. Saçakları eskidi diye koca halıyı gözden çıkaramayacağımıza göre de, saçak örme işlemleri ile halılarımızı daha da uzun ömürlü hale getirebiliriz. Püskül örme öyle profesyonel şekilde yapılır ki, dışarıdan bakıldığında halılara böyle bir işlem uygulandığı asla farkedilmez.

 

Saçak örme aslında sanıldığı kadar kolay olmayıp profesyonellik gerektirir. Bu işlemi doğru şekilde gerçekleştirmek için öncelikle işinde uzman biriyle çalışmak gerekir. Profesyonel temizlik firmaları bu noktada çözüm ortağınız olacaktır.

Saçakları olan halılar periyodik yıkama işlemleri sonrasında deformasyona uğrayabilir. Bu gibi durumlarda alınacak en mantıklı hizmet, saçak örme hizmetidir. Ayrıca alacağınız hizmet sadece saçak örme değil standart saçakların değiştirilmesi şeklinde de olabilir. Genel anlamda profesyonel saçak örme işlemleri adı altında sunulan hizmetlerle siz de halılarınızı yenileyebilir, evlerinize değişik bir hava katabilirsiniz. Saçaklarda oluşan kopma, yıpranma gibi sıkıntılar, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde alacağınız kaliteli saçak örme işlemiyle giderilebilir.

 

Halılar hem işlevi hem de estetik açıdan ev dekorasyonuna olan katkısı nedeniyle en önemli ev eşyaları arasındadır. Ancak zamanla yoğun kullanım ve temizlik işlemleri sonucu bazı değişikliklere uğrayabilir. Özellikle saçaklı halılar çok çabuk yıpranır ve saçakları dökülür. Ancak bu çözümsüz bir sorun değildir.

Saçak örme işlemiyle rahatsız edici görüntüye sebep olan durum ortadan kaldırılabilir. Hizmet, ihtiyaçlara göre verilen bir hizmettir. Saçak örme hizmeti için öncelikle halının dokusu incelenir ki, doğru şekilde tamir yapılabilsin. Yapılan inceleme sonrasında hasar oranı tespit edildikten sonra, renk değişimi olup olmadığı da belirlenir. Öncesinde detaylı şekilde temizliği yapılan halılara sonrasında saçak örme işlemi uygulanarak halılar, ilk günkü kalitesine kavuşmuş şekilde teslim edilir

Saçak Örme Etiketler