Halı Yıkama Ankara Fiyat

Günlük hayatta en çok kullandığımız ve sağlık açısından her zaman temiz olması gereken başlıca eşyalardan biridir halılar. Çocukların sürekli üzerinde oynadığı, yuvarlandığı, yattığı yerler olduğu için çocukların sağlığı açısından halıların, sürekli temiz ve hijyenik olmaları gerekmektedir. Çünkü halılar yapılarından ve kullanımlarından dolayı kolayca mikroorganizma  ve bakteri oluşumuna ve sonrasında barınmalarına imkan verecek eşyalardır.  Bu nedenle düzenli aralıkla mikroplardan arındırılmaları ve yıkanmaları  için güvenilir halı yıkama firmalarında temizletilmeleri gerekmektedir.  Ankara’da yaşayanlar için halı yıkama sektöründe 20 yıldır bulunan ve alanında marka haline gelen Detay Halı Yıkamacı firması en iyi tercihtir. Halı yıkama Ankara fiyat düşünüldüğünde de müşterilerine makul fiyatlarda kaliteli hizmet vermektedir. 

Halı yıkama Ankara fiyat diye internette yapılacak aramalarda halı yıkamakta ilk olarak değerlendirilen şeyin fiyat olduğu düşünülür. Ancak fiyattan daha önemlisi kaliteli ve güvenli bir hizmet almanızdır. Nitekim bazen çok kaliteli ipek halılara, halı yıkama fabrikaları tarafından zarar verilebilmektedir. Her kumaşın bir yıkama usulü bulunmaktadır. Detay Halı Yıkama firması tüm halılara özel itina göstererek, kaliteli deterjanlar ve profesyonel makineler kullanarak alanında eğitim almış temizlikçilerle müşterilerine hizmet vermektedir. Verdiği güven ve kalite sayesinde Ankara genelinde 25000 üzerinde kayıtlı müşterisi bulunmaktadır. 20 yıllık deneyimini temizlik alanında profesyonelleşerek ve müşteri odaklı bir hizmet sunarak ilerletmektedir. 

Farklı kalitede halıların yanı sıra farklı kalite tül perde ve store perde, yolluk, kilim, battaniye yün ve elyaf yorgan, kaz tüyü yastık dahil evde yıkanması mümkün olmayan pek çok eşyanın temizliğini üstlenmektedir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini geliştiren Detay Halı Yıkamacı firmasının merkezi Aşağı Ayrancı’da (Çankaya) olmakla birlikte başta çevre ilçeler olan Keçiören ve Yenimahalle başta olmak üzere tüm Ankara’da ‘temizlik detaylarda gizlidir’ mottosuyla  faaliyet göstermektedir. Ayrıca yerinde halı yıkama hizmeti ile kurutmaya gerek kalmadan temizlik sağlayabilmektedir. Bu durum halıda kalan nem içerisinde yeniden bakteri üremesini de engeller. Verdiği kaliteli hizmet ve detaylı temizlik karşılığında, halı yıkama Ankara fiyat olarak da herkesin karşılayabileceği makul ücretler talep etmektedir.