Koltuk Yıkama Fiyatları Ankara

Koltuk, çekyat, yatak veya  ofis mobilyalarının temizliği  profesyonellik gerektiren bir iştir. Mobilyaların her defasında taşınması temizlik şirketine götürülmesi mümkün değildir. Bu nedenle Ankara’da yerinde koltuk yıkama hizmeti veren Detay Halı Yıkamacı gibi firmalar tarafından sunulan evde koltuk yıkama hizmetiyle temizlenmeleri gerekmektedir. Böylece mobilyalarınız, taşımaya gerek kalmadan, eve gelecek temizlik personeli tarafından kullanılan koltuk yıkama makineleriyle temizlenmektedir. Detay Halı Yıkamacı, kullandığı son model halı yıkama makineleri ve kaliteli deterjanlarla evinizin ve ofisinizin havasını değiştirmektedir. Koltuk yıkama fiyatları  koltuğun büyüklüğüne, minderlerinin sayısı ve sabit olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle koltuk bilgileri detaylı bir şekilde verildikten sonra fiyat alınmalıdır. 

Detay Halı Yıkamacı firması kullandığı anti bakteriyel ve buharlı koltuk yıkama yöntemiyle, evde toz oluşmadan tüm koltukları yerinde koltuk yıkama hizmeti sayesinde temizlemekte ve hijyenik bir ortam yaratmaktadır. Koltukları  mikrop ve bakterilerden arındıran  firma, kirlerin ve lekelerin tamamen çıkartılması için özel deterjanlar kullanmaktadır. Evde koltuk yıkama kapsamında, müşterilerin istediği gün ve saatlerde,  Detay Halı Yıkamacı bünyesinde çalışan uzman temizlik personeli getirdikleri teçhizatlar sayesinde  koltuklara hiçbir zarar vermeden  temizliğini gerçekleştirmekte ve ilk günkü gibi parlamasını sağlamaktadır. Koltukların parlak ve yeni görünmesi kadar hijyenik olması, mikrop barındırmaması da önemlidir. Koltuk yıkama işlemi halı yıkamaya nazaran daha meşakkatli olduğundan koltuk yıkama fiyatları halı yıkama fiyatlarından daha yüksektir. 

Koltukların evde elbezleriyle temizlenmesi çok zor ve riskli bir işlemdir. Çünkü lekelerin çıkartılması için koltukların biraz sert ovalanması, koltuğun renginin solmasına, pörsümesine sebep olabilmektedir. Ayrıca elbeziyle yapılacak bir temizlikte koltuğun nemli kalması ve tam anlamıyla kurumaması çok olağan bir durumdur. Ancak nemli kalan yerlerde yeniden bakteri üreme ihtimali yüksek olduğundan evde koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan yardım alınması sağlık açısından daha uygundur. Yerinde koltuk yıkama hizmeti sayesinde zahmetsiz ve hijyenik bir şekilde koltuk, çekyat, sandalye, yatak gibi mobilyalarınız temizliği gerçekleştirilmektedir. Ankara’nın en büyük temizlik şirketi olan Detay Temizlik firması uzman ekibi tarafından kaliteli halı yıkama makineleriyle koltuklarınızı Ankara’daki koltuk yıkama fiyatları göz önünde bulundurulduğunda uygun fiyata yıkamaktadır.