Ankara ili için herkesin her şart altında söyleyebileceği bir şeyler mutlaka vardır. Herkesin sevdiği bir cadde, bir sokak mutlaka vardır. Ya da bir mahalle. İşte bu kriterlere bazı insanlar için uyan adres ise Ankara Çankaya ilçesine bağlı bir mahalle olan Bahçelievlerdir. Bahçelievler Avrupa normlarında restoranları, pastaneleri ve diğer işletmeleri ile son derece özel bir mahalledir. Dahası Ankara’nın een nezih yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Mahallede başta mahalle sakinlerinin gereksinimine yanıt vermek üzere irili ufaklı işletmeler bulunuyor. Bunlar arasında Ankara Bahçelievler halı yıkama firmamız da son derece özel bir yere sahip olan bir kuruluştur. Firmamız başta Bahçelievler olmak üzere tüm yakın çevrede hizmet veren bir kuruluştur.

Ankara Bahçelievler halı yıkama firmamız 2*** yılında kurulmuştur. O gün bugündür kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Firmamız yine gereksinim duyulan her an alanında uzman ve deneyimli birkadro ile özel günler dahil her an için hizmet verir. Alanında tüm belgelere sahip olan bir firmadır. Üstte de genel olarak ifade edildiği gibi dünya normlarında halı yıkama gerçekleştirir.  Halı yıkama noktasında her türlü ister fabrika halısı olsun, ister el dokuma halısı olsun yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yine her büyüklükte  halının yıkaması da aynı özen ile gerçekleştirilir. Firmamız hiçbir noktada çizgisinden ve kalitesinden ödün vermez. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Hem evlere, hem de işyerlerinde olan halıların yıkamasını gerçekleştirir.

Ankara Bahçelievler halı yıkama firmamıza müşterilerden böyle bir istem geldiği zaman eğer onların halılarını getirme şansı yok ise ekstra hiçbir ücret talep edilmeden onların adresinden gidilerek halılar alınır. Sonrasında son derece temiz ve hijyenik olan halı yıkama alanımıza halı ya da halılar getirilerek ön bir inceleme yapılır. Akabinde halının türüne göre kullanılacak malzemeler seçilir. Ön temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bunun sonrasında eğer halının üzerinde leke varsa halıya hiçbir biçimde zarar vermeyecek biçimde son derece özel solüsyonlar ile leke giderilir. Bu süreçten sonra halı yıkaması son derece modern bir biçimde gerçekleştirilir. Kuruması tamamlandıktan sonra son kontroller yapılır. Halı yıkama fiyatları ise halının türüne ve metrekaresine göre değişir.

Ankara Bahçelievler Halı Yıkama Etiketler