Başkent Ankara kentinin büyükşehir il sınırları içinde olan merkez ilçelerinden bir tanesi de Çankaya ilçesidir. Bu ilçenin birbirinden farklı özellikleri olan semt ve mahalleleri vardır. Bunlardan bir tanesi de en eski yerleşim birimlerinden olan Bahçelievler isimli mahalledir. Adı gibi tek katlı, iki katlı müstakil evlerin ağırlıkta olduğu bir mahallede aynı zamanda son derece elegance cafe, restoran, sinema gibi yerler de vardır. Tüm bunlara istinaden de böylesi yerlerde dekorasyonun bir parçası olarak çok değişik  koltuklar kullanılır. Koltukların sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu noktada Ankara Bahçelievler koltuk yıkama firması olarak insanlar bizimle iletişime geçerek koltuk yıkanması talebinde bulunurlar.

Ankara Bahçelievler koltuk yıkama olarak firmamız ile daha önce çalışanların son derece iyi bildiği gibi uzun yıllardır Bahçelievler mahallesi ağırlıklı olarak hizmet veren bir firmasıyız. Firmamız son derece kurumsal bir firma olup alanında uzman, eğitimli, müşteri odaklı mavi ve beyaz yakalı profesyoneller ile hizmet verir. Kesintisiz olarak hizmet veren bir koltuk yıkama firmasıyız. Hem evlerde olan koltukların, hem de her türden işyerinde olan koltukların yıkanmasını gerçekleştiriyoruz. Yine tek koltuk yıkaması yaptığımız gibi koltuk takımlarını da kumaşı, malzemesi ne olursa yıkıyoruz. Bahçelievler sakinlerinin memnuniyetini son derece önemsiyoruz.  Koltuk yıkama hizmetini hem koltuğun olduğu yerde, hem de istenir ise adresimize getirerek gerçekleştiriyoruz.

Ankara Bahçelievler koltuk yıkama firmamıza müşterilerimizden böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle müşterinin adresine gidilerek yıkanacak olan koltuklar ile ilgili bir ön çalışma yapılır. Bu noktada kullanılacak olan malzemeler belirlenir. Kullanılan malzemeler çevre dostu ve koltuğa hiçbir biçimde zarar vermeyen temizlik maddeleridir. Bunun akabinde belirlenen gün ve saatte koltuklar yıkanma süreci başlar. Öncelikli olarak koltukların kuru temizlemesi yapılır. Varsa koltuğun üzerinde olan lekeler çıkarılır. Sonrasında koltuk ya da koltuklar yıkanır. En son aşamada kurutma işlemi gerçekleştirilip son kontroller yapıldıktan sonra süreç tamamlanır. Koltuk yıkama fiyatlarımız son derece uygun olup kaç koltuk yıkandığı ve koltuğun malzemesine özelliklerine göre rakamlar değişir. Her türlü ödeme kolaylığı gösterilir.

Ankara Bahçelievler Koltuk Yıkama Etiketler