Halılar dekorasyon olgusunun en temel argümanlarından bir tanesidir. Doğru bir halı ile çok güzel dekorasyonlar yapılması mümkündür. Halı aynı zamanda örtücü özelliği sebebi ile soğuk geçen günlerde son derece önemli bir yalıtım malzemesidir. Nitekim halı noktasında da insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkar. Fabrikalarda dokunana halılar kadar el emeği göz nuru olan el dokuma halısı türleri de vardır. Nitekim Isparta, Kayseri, Hereke, Aksaray gibi ülkemizin farklı yerlerinde birbirinden farklı güzelliklerde dokunan ve farklı beğenilere  hitap eden el dokuması halılar vardır. Bunların temizlenmesi başlı başına özel bir husustur. İşte Ankara el dokuma halısı yıkama denilince de akla ilk gelen firmalardan bir tanesi bizim firmamızdır.

Ankara ülkemizin başkenti olmasının yanı sıra aynı zamanda en büyük en kalabalık kentlerinden bir tanesidir. Son derece de merkezi bir yerdedir. Hal böyle olunca Ankara el dokuma halısı yıkama firması olarak firmamıza sadece Ankara kentinden değil ülkemizin diğer kentlerinden de ciddi anlamda talep gelmektedir.El dokuma halısı yıkama normal fabrika halısı yıkamaya benzemez. Son derece incelikleri olan işinin ehli olan işini titizlikle yapan kişilerin yapması gereken bir iştir. Halıya zarar vermeden, halıda renk kayıplarına yol açmadan uygulanması gerekir. Halı yıkama prosedürleri de diğer halılardan doğal olarak farklıdır. İşte bizim firmamız alanında uzman ve deneyimli kadro ile tüm bunların bilinci ile hareket eden bu alanda güvenle hizmet alınacak olan bir halı yıkama firmasıdır.

Ankara el dokuma halısı yıkama firması olarak müşterilermizden bize böylesi bir istem geldiği zaman halı ya da halıları kendiniz bizim adresimize getirebileceğiniz gibi isterseniz ekstra ücret talep etmeden biz de adresinizden gelerek alarak işyerimize getiriyoruz. Burada öncelikle olarak halılarının üzerinde olan taz vb.  şeyler için kuru temizlemesi yapılarak kabası alınıyor. Bunun akabinde halılarınız halıya uygun çevre dostu malzemeler ile yıkanıyor. Sonrasında kurutma işlemi gerçekleşiyor. Bu süreç zarfında eğer halı üzerinde leke varsa yine halıya hiçbir biçimde zarar vermeden renk kayıplarına yol açmadan leke çıkarılıyor. Her ebatte el dokuması halıları yıkıyor. El dokuması halı yıkama fiyatları ise halının büyüklüğüne ve özelliğine göre değişiyor.

Ankara El Dokuma Halısı Yıkama Etiketler