Kamu kurumları, düzenli akışı ile Anadolu coğrafyasının tam ortasında olması ile Ankara son derece özel bir kenttir. Aynı zamanda büyükşehirdir ve kendisine has bir dokusu vardır. Ankara ilinin aynı zamanda yine kendisine has karakteristikleri olan yerleşim birimleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de otogara yakın olan az katlı apartmanları ile öne çıkan Emek mahallesidir. Emek mahallesinin yıllardır bu mahallede oturan son derece seçkin bir kitlesi vardır. Nitekim bu mahallede olan insanlar sağlıklı ve hijyenik bir yaşam için mevcut halılarını halı yıkama yaptırmaya gönderirler. İşte bu noktada da  Ankara Emek halı yıkama firması mahalle sakinlerinin beklentilerine halı yıkama alanında ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışır.

Ankara Emek halı yıkama firması mahallenin dokusuna ve daha da önemlisi beklentilerine uygun bir biçimde hizmet veriyor. Alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahip güvenle hizmet alınabilecek dünya normlarında hizmet veren bir halı yıkama firmasıdır. Bu alanda da üstün hizmet anlayışı ile hizmet verdiği için sadece Emek mahallesinden değil tüm Ankara ölçeğinde talep gören bir firmadır.  Halı yıkama alanında tüm beklentilere yanıt vermeye çalışır. Kesitisiz olarak çalışır. Bu noktada son derece kurumsal bir firmadır. Profesyonel çizgisinden hiçbir biçimde ödün vermeden halı yıkamayı mutlak müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirir.  Firma halılar üzerinde olan varsa  lekeleri giderir iken müşteriden gelen başka talepler varsa onları da gerçekleştirir.

Ankara Emek halı yıkama firmasına kişiler ya da kurumlar halılarını kendileri getirebilecekleri istenirse firma ekstra bir ücret talep etmeden halıları müşterinin adresinden alır. Yıkadıktan sonra da geri getirip bırakırlar. Her türlü halı yıkaması halının türüne göre özenli bir biçimde yapılır. Hem evlere, hem de işyerlerine hizmet verilir. Tek bir halı yıkanabildiği gibi çok sayıda da halı yıkanabilir. Halılar firmanın adresine getirildiktan sonra önce kaba temizleme yapılır. Bunun akabinde halının türüne uygun malzemeler seçilerek yıkama yapılır. En son olarak halılar kurutulur. Bu işlemden sonra da son kontroller yapılarak müşteriye teslim gerçekleşir. Halı yıkama fiyatları ise halının türüne ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.

Ankara Emek Halı Yıkama Etiketler