lk halı yıkama sektörleri açıldığında aklımıza gelen şey, ‘acaba halı güzel yıkanıyor mu? oldu.’ Çünkü ilk zamanlarda halı yıkama teknik sıkıntıları vardı. Elde tutulan bir boruyla halıların üstüne su dökülüyordu. Şimdi artık düzen değişti ve bu işin hem tekniği gelişti hem de makinaları çıktı. Artık gönül rahatlığı ile halılarınızı yıkamaya verebilirsiniz. Ankara halı yıkama firması olarak, halılarınızı tertemiz yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Halılarınızda solma, renk atma, yırtılma gibi durumlar olmaksızın yıkama tekniklerimizle bu hizmeti vermekteyiz. Ankara halı yıkama firması olarak, en yeni teknik yıkama şekilleri ile bu hizmeti yüksek titizlik kalitesinde vermekteyiz. Yıpranmadan halılarınızın yıkanmasını isterseniz. Ankara halı yıkama firması olarak, bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim için, web sayfamızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadardır.

Cins yönünden, dokuma açısından, kalite açısından, eski, yeni vs. Birçok özelliklerde halılar mevcuttur. Bunların satış fiyatları nasıl farklıysa, yıkama fiyatlarında da farklılıklar vardır. Her halı yıkaması birbirine benzememektedir. Zaman bakımından kısa sürede yıkanabilen halılar olduğu gibi, uzun sürede yıkanan halılarda mevcuttur. Onun için yıkama yönünde halı farklılıklarına göre fiyatlar değişecektir. Bu farklılıklar ve cinsler şu şekilde sıralanabilir:

•    Ürün cinsi makine halısı 
•    Makine yün halı
•    Dokuma shaggy halı
•    El dokuma yerli halı 
•    Bambu halı 
•    %100 dokuma viskon
•    %100 ipek halı
•    Tek halı ise

Bu türlere göre fiyat aralıklarında değişkenli göstermektedir. Ankara halı yıkama firması olarak, bu işi yapmaktayız. Temiz ve kaliteli bir hizmet isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Bize, web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Halı Yıkama Firması Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Ankara halı yıkama firması hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere bir telefon uzaklığındasınız. En yeni teknoloji tekniklerini takip eden bir ekibimizle, bu işi daha nasıl iyi yapabiliriz düşüncesindeyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok değerlidir. Hizmet almak isterseniz, Bizlere web sayfamızın iletişim ulaşarak, firmamıza arayabilirsiniz. Son teknoloji makineler ile yıkama sağlıyoruz. Ekibimiz bu alanda uzmandır. Kısa sürede sizlere gereken hizmeti sunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için siz de hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Halı Yıkama Hizmeti Etiketler