Ülkemizin en büyük kentlerinden olan başkent Ankara kentimizin gerek kent merkezinde gerek diğer yerlerde çok önemli ilçeleri yer alıyor. O ilçeler de birbirinden farklı karakteristik özellikleri olan mahallelerden oluşuyor. Nitekim Ankara’nın merkezinde olan Çankaya ilçesinin en merkezi konumda olan mahallesi denilince akla gelen ilk yer ise Maltepedir. Maltepe mahallesi toplu taşıma araçlarının hepsinin geçtiği, çok değişik türden işletmelerin olduğu hareketliliğin hiçbir biçimde hız kesmediği bir mahalledir. Mahallede  Ankara Maltepe halı yıkama firması olarak bizim de son derece ayrıcalıklı, alanında kendini kanıtlamış bir yerimiz vardır. Nitekim firmamız sektörün en bilinen, en saygın en eski ve en köklü halı yıkama kuruluşlarından bir tanesidir.

Ankara Maltepe halı yıkama firmamız üsttede de ifade edildiği gibi uzun zamandır sektörde yer almanın da getirdiği avantajlar ile sektörün gereksinimlerini son derece iyi bilir ve ona uygun olarak hareket eder.  Halı yıkama alanında tüm belgelere sahip olan bir kuruluştur. Son derece kurumsal bir biçimde profesyonel çizgisinden ödün vermeden çalışır. Hem el dokuması halıları  hem de fabrika halılarının yıkamasını özenli bir biçimde dünya normlarında gerçekleştirir. Son derece modern sistemler kullanır. Hiçbir biçimde kalitesinden ödün vermez. Hem evlere, hem de tüm işyerlerine hizmet verir. Halının ebadına bakılmaksızın halı yıkama gerçekleştirir. Halıları müşteriler adresimize getirebileceği gibi biz de adresine giderek halılarını ekstra bir ücret talep etmeden alarak işyerimize getirebiliyoruz.

Ankara Maltepe halı yıkama için adresimize geldiği zaman öncelikli olarak halının düzgün bir biçimde yıkanabilmesi için halıya kuru temizleme işlemi uyguluyoruz. Bunun akabinde halı iyice analiz edildikten sonra kullanılacak olan malzemeler belirleniyor. Yine bunun akabinde eğer halının üzerinde leke varsa bunu çıkarma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunu yapar iken halıya hiçbir biçimde zarar vermiyoruz. Deformasyon, renk kayıpları vb. sorunlara yol açmıyoruz. Sonrasında halıya uygun seçilen çevre dostu malzemeler ile halı yıkamasını gerçekleştiriyoruz. Kurutma da tamamlanıp son kontroller yapılınca halıyı müşterimize teslim ediyor. Halı yıkama fiyatları ise firmamızda halının özelliğine ve ebadına göre değişiklik göstermektedir. Ödemede ise müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Ankara Maltepe Halı Yıkama Etiketler