Ülkemizin her birkentinin başka bir güzelliği ve başka bir özelliği vardır. Başkent Ankara ise ülkemizin en kendisine özgü olan kentlerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra Ankara’nın merkezinde yer alan Çankaya ilçesine bağlı da birbirinden değişik yapıları olan mahalleler vardır. Bu mahallelerden bir tanesi de Maltepe mahallesidir. Kentin ulaşım yeri son derece kolay olan her türlü toplu taşıma aracı ile ulaşılabilen yerlerindedir. Son derece merkezi bir yerdedir. Mahallede  irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Bunlar arasında  koltuk yıkama firmaları da son derece önemli bir yere sahiptir. Ankara Maltepe koltuk yıkama firmamız da bunlar arasında yer alır. Firmamız alanında ilklere imza atan dünya normlarında olan bir işletmedir.

Ankara Maltepe koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır sektördedir. Dolayısı ile hem sektörün, hem de Maltepe mahallesi sakinlerinin gereksinimlerini son derece iyi bilir. Maltepe mahallesinde yer alan hem evlere, hem de işyerlerine hizmet veren bir kuruluşuz. Firmamız son derece modern bir firmadır. Son sistem bir biçimde koltukların yıkamasını gerçekleştirir. Koltuk yıkama işi için hem evlerde, hem işyerlerinde yani yerinde koltuk yıkama yaptığı gibi hem de kendi adresimizde koltuk yıkama hizmeti veren bir firmayız. Kişiler koltuklarını bizim adresimize getirebilecekleri gibi biz ekstra ücret almadan kendimizde diledikleri zaman adreslerinden alabiliriz.  Her türlü koltuk yıkaması yapıyoruz. Tek ya da takım olarak koltuklarını hiçbir konuda herhangi bir kısıtlama olmadan yıkıyoruz.

Ankara Maltepe koltuk yıkama olarak müşterilerimizden bize böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle kaç adet koltuk yıkanacak, koltukların özellikleri gibi bilgileri alıyoruz. Bunun akabinde verilen bilgiler doğrultusunda ilk çalışmaları yapıyoruz. Bu süreç tamamlandıktan sonra koltuk yıkama için gerekli olan malzemeleri belirliyoruz.  Bu süreç de tamamlandıktan sonra koltuk yıkama işine müşteri ile belirlenen zaman diliminde termine sadık kalarak başlıyoruz. Öncelikle olarak nerede olursa olsun koltuğun kuru temizleme adımını tamamlıyoruz. Bunun akabinde eğer koltuk üzerinde leke varsa koltuğun dokusuna zarar vermeden lekeleri gideriyoruz. Sonrasında koltuğun türüne uygunn olan malzemeler ile koltuğu yıkıyoruz.  Sonrasında kurutma ve son kontroller yapılıyor. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuğun türüne ve sayısına göre değişiyor.

Ankara Maltepe Koltuk Yıkama Etiketler