Ankara yorgan yıkama hizmeti, kalite ve hijyen açısından sistemli çalışmayı gerektirir. Soğuk kış gecelerinin vazgeçilmezi olan yorganlar, aktif kullanım nedeniyle belirli periyodlarla temizlik ve bakıma ihtiyaç duyar. Yorgan temizleme işleminin steril ortamda yapılması gerekir. Bu nedenle bireysel işlem uygulamak yerine profesyonel firma desteği almak daha faydalı olacaktır. Ancak, kumaş türüne göre uygun malzeme ve metotla temizleme yapılmalıdır ki yorgan zarar görmesin. Ankara ve çevresine kaliteli yorgan yıkama hizmeti veren firmamız, yorganları kumaş türüne göre özel malzemeler kullanarak uygun programlarda yıkar. İnsan vücuduyla direk temas eden yorganların, hem sağlığa zarar vermemesi hem de iyice temizlenebilmesi için farklı ihtiyaçlara göre teknik ekipman ve malzeme stoğumuz mevcuttur.

Hijyenik yorgan yıkama hizmeti için işinde eğitimli çalışanlarımız, planlı çalışma sistemi gereği öncelikle firmamıza teslim edilen yorganları türüne ve çeşitli özelliklerine göre ayırır. Yıkama işinden önce, hem kaliteli hem de kolay temizlik için yorganlar özel toz alma makineleriyle çırpılır. Bu sayede kirlerinden arınan yorganlar için etkili temizlik aşaması başlamış olur. Üzerinde eğer leke varsa, lekenin durumuna göre kullanılacak ürün belirlenir. Sonrasında yıkama aşamasına geçilir. Ankara yorgan yıkama hizmeti için kullanılan makineler, çelik paslanmaz sanayi tipi makinelerdir. Sonrasında durulama işlemi yapılır. Durulama, yorganın deterjandan iyice arınması için çok dikkatli şekilde yapılır. Özel klimalı odalarda kurutma işlemi yapılan yorganlar, ambalajlı şekilde müşterilere teslim edilir ve profesyonel yorgan yıkama hizmeti tamamlanmış olur.

Detaylı yorgan temizliği için kapsamlı şekilde hizmet veren firmamız elyaf, yün, orlon ve pamuk olmak üzere tüm yorgan çeşitlerinin yıkamasını yapmaktadır. Ankara yorgan yıkama hizmeti için müşterilerden ürünleri teslim almakla başlayan süreç, verilen sürede hizmetin sonlandırılıp yorganların paketli şekilde teslim edilmesiyle bitirilmektedir. Kaliteli yıkama, zamanında teslimat ve uygun fiyatlı hizmet politikası sayesinde yorgan yıkama konusunda farklı bir deneyim yaşamak isteyenlere tam kadro destek sağlamaktayız. Ankara yorgan yıkama fiyatları, yorganın türü ve uygulanacak işleme göre değişiklik gösterse de, hizmet kalitesine göre oldukça ekonomiktir. Uygun fiyatlarla beklentilerin kat kat üzerinde olacak kalitede yorgan yıkatmak müşterilerimiz için bir ayrıcalık olduğu gibi firmamız için de gurur kaynağıdır.