Halı Yıkama Telefon Numaraları | Halı Yıkama Ankara

semti Ankara'nın önemli yerleşim yerlerinden birisidir, Her Ankaralı iyi bilir ki bir yerleşim alanında süpermarket, okul, alışveriş merkezi, cami gibi alanlar yerleşim alanlarının olmazsa olmaz ihtiyaçlarıdır. Son zamanlarda hizmet alanındaki ihtiyaçlarımız da gerçekten olmazsa olmaz konular arasına girmiştir, Özellikle yaz dönemlerinin en ihtiyaçları listesinde halı yıkatma işleri de yer almaktadır. Bu denli bir ihtiyacın karşılanması için de Halı Yıkama Ankara bölgesinde iş yapan ve hizmet veren firmalar tercih edilmektedir. Tabiki en az halı yıkama kadar değerli olan bir başka konu da Ankara koltuk yıkama hizmeti olarak karşımıza çıkıyor, aynen halı yıkama konusunda olduğu kadar koltuk yıkama işlerinde de aynı hassasiyet gözeterek yerinde koltuk yıkama işlemi yapıyoruz. Bu şeklinde hem koltuk, hem halı hem de diğer ev temizlik işlerimiz ile ev hijyeninin sağlanmasında katkıda bulunmuş ve bu konularda müşteri memnuniyetini de sağlamış oluyoruz.

Halı Yıkama Telefon

Şirketimiz Detay Temizlik de Ankara ilinde girilmedik ilçe ayak basılmadık semt mahalle bırakmamak adına mesleki tecrübeleri ve müşteri memnuniyeti konusundaki dikkati ile Ankara halı yıkama telefon numaraları ile sürekli ulaşılabilir durumda bulunmaktadır. Özellikle firma yetkililerimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonrasında Halı Yıkama Ankara semtinde evinize gelerek halı yıkama servis aracımız ile halılarınızı alıp hijyen içerisinde yıkattıktan sonra kurulatarak size paketlenmiş ve hijyenik koşullarda taşınmış olarak geri getireceğiz. Bu konuda aldığınız hizmetlerin kaliteli olacağını ve müşteri memnuniyeti esasının sürekli göz önünde bulundurulacağını da garanti ediyoruz, Nasıl mı? Bu zamana kadar Ankara ili genelinde birçok halı yıkama ve koltuk yıkama işini yaptığımız müşterilerimizden sürekli memnuniyet tebrikleri aldık ve asla ciddi ve yakışıksız şikayetler almadık. Bazı durumlarda müşterilerimiz kişisel hassasiyet gösterdiği konuları bize ilettiler biz de bir sonraki seferlerde bu durumları dikkate aldık ve nihayi olarak müşteri memnuniyetine ulaştık. Ancak bazı rakiplerimiz özellikle google haritalar üzerinden farklı profiller ile olumsuz değerlendirme ve yorumlamalar yaptılar, bu kişilere ve profillere hizmet vermediğimizi onlara cevap olarak da yazdık. Bu durumu müşterilerimizin değerlendirmesine bırakıyoruz.

Koltuk Yıkama Telefon

Firmamız yerinde koltuk yıkama hizmetleri konusunda Ankara'da alanının en büyük firması durumundadır. Bu sebeple birçok ünlü yazar, gazeteci, bürokrat, devlet kurumu, özel işletme ve iş yeri ile ilgili koltuk, kanepe, oturma grubu, masa, sandalye, büro, ofis, işyeri gibi çok fazla kalemde hizmetlerimiz oldu. Ankara'nın her ilçesinde, her semtinde olduğu gibi yerleşim bölgesinde özellikle koltuk yıkamada bir numara olmayı başardık. Yaptığımız hizmetler ve aldığımız neticeler bizi herzaman daha iyisine odaklanmaktan da alı koyamadı. Bu sebeple Ankara koltuk yıkama telefon numaralarımız ile bize ulaşarak hem Ankara koltuk yıkama fiyatları konusunda hem de kalite konusunda en iyi hizmeti almayı talep edebilirsiniz. "" adresinde bulunan firmamızın ofisini ziyaret edebileceğiniz gibi adresinizde evde halı yıkam / evde koltuk yıkama talebinizi de iletebilirsiniz.


Ankara Halı Yıkama Fiyatları Listesi

* Halı tamiri için whatsapp hattımıza görsel göndermenize müteakip görseller inceledikten sonra fiyat bilgisi verilmektedir.
* Yün halılarda renk düzeltme işlemi halı görüldükten sonra yapılmaktadır.