Bahçelievler halı yıkama işlemlerinde halılarınızın aynı kalitede uzun ömürlü kullanımları için çalışmalar yürütülüyor. Halılar evlerin her köşesinde yer alan, soğuktan koruyan, desenleri ile evlerinizi sıcacık bir yuvaya dönüştüren eşyalardır. Günlük periyotlarda düzenli temizlense de daha profesyonel temizlikler ile yılda bir ya da iki kez Bahçelievler halı temizliği hizmetleri alınmalıdır. Özellikle çocuklu ailelerde halıların hijyenik kullanımı çok daha önemlidir. Kurumsal bir halı temizliği hizmeti alarak hem zamandan hem enerjinizden hem de su faturalarından tasarruf etmeniz mümkündür. Kullanılan halı yıkama makineleri ile çok daha profesyonel temizlikler yapılıyor. Adresten alınıp yine adrese temiz olarak teslim edilen halılar günlük yaşamda önemli bir konfor ve sağlık sunuyor.

Profesyonel Halı Yıkamanın Faydaları Nelerdir?

Bahçelievler halı yıkama çalışmalarının en önemli faydası sağlıktır. Bunun yanında maddi ve halıların görüntüsü açısından da profesyonel yıkama çalışmaları çok önemlidir. Sürekli kirlenene ve tozlardan etkilenen halılar zaman içerisinde çürüyebilir. Bu nedenle halı temizliği sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle yün halılar düzenli temizlendiklerinde hava alma özelliği elde eder. Bu da bulundukları ortamda koku oluşumunu engeller. Kendi imkanlarınız ile halı temizliği yapmak profesyonel yıkama hizmetlerine göre tam olarak temizlik sayılmaz. Günümüzde halı yıkama firmaları kullandıkları son teknoloji cihazlar ile çok daha kaliteli bir temizlik sağlanır. Halılarınız hem mikrop ve bakterilerden arınır hem de ilk günkü görünümünü korur.

Halı Yıkama Aşamaları

Bahçelievler halı yıkama işleminde ilk önce halınızın tozu alınır. Bunun için çırpılır ve süpürme işlemi yapılır. Sonrasında teknolojik yıkama makinelerinde halılar hem yıkanır hem de durulanır. Zorlu lekeleri olan halılar için öncelikle leke çıkarma işlemi uygulanır. Halıların daha çabuk kuruması için son aşamada halı sıkma makineleri kullanılıyor. Tozsuz kurutma alanlarına asılan halılar Ankara halı yıkama çalışmalarında profesyonel sistemin son aşamaları arasında yer alıyor. Halıların temizliğinden emin olunduktan sonra kontrolleri tamamlanır ve adresten teslim alınan kirli halılar yine aynı adrese temiz olarak teslim ediliyor. Profesyonel halı yıkama şirketleri tüm aşamalarda titizlikle işlemler yürütmekte ve halılarınızın ilk günkü kalitesinde hijyenik olarak teslim edilmesi amacı ile çalışmalar yürütülmektedir.

Bahçelievler Halı Yıkama Etiketler