Ankara’nın merkez ilçelerinden bir tanesi de Yenimahalle kentidir. Yenimahalle çok sayıda mahalleden oluşur. İşte o mahallelerden bir tanesi de Beştepe mahallesidir. Beştepe nüfus açısından da kalabalık olan yerleşim yerleri arasındadır. Mahallede başta mahalle sakinleri olmak üzere tüm yakın mıntıkanın gereksinimlerini karşılamak üzere irili ufaklı işletme vardır. İşte onlar arasında Beştepe koltuk yıkama firmaları başlı başına özel bir yer teşkil eder. Çünkü mahallede bu alanda çok ciddi bir talep vardır. Evlerde, işyerlerinde tekli, berjer, ikili, üçlü çok değişik tasarım ve modellerde farklı kumaşları olan koltuklar vardır. Bunların da sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için belli periyotlar ile yıkanması gerekir. Bu durum temizlik ve hijyenin olmazsa olmaz olguları arasındadır.

Beştepe koltuk yıkama firmalarından bir tanesi de bizim firmamızdır. Firmamız uzun yıllardır sektörde olduğu için hem sektörde yaşanan gelişmeleri takip etmekte, hem de gereksinimlere dünya normlarında son derece profesyonel bir biçimde kurumsal çizgisinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Firmamız alanında tüm yetki ve alan belgelerinde sahiptir. 365 gün gereksinim duyulan her an hizmet alınabilir. Bir telefon edilmesi yeterlidir. Bunun yanı sıra koltuk yıkamalar müşterilerin istemesi durumunda yerinde koltuk  yıkama olarak da gerçekleşir. Yani hizmette sınır tanımayan bir firmayız. Müşteri memnuniyetini son derece önemsiyoruz. 0 ppm ile çalışan bir firmayız. İşimizde en ufak bir hataya yer vermiyoruz.

Beştepe koltuk yıkama firmamız ulaşım olarak son derece kolay bir lokasyondadır. Bu nedenle müşterilerimiz kolayca koltuk ya da koltuklarını kendileri getirerek adresimize bırakabileceği gibi biz de istenir ise ekstra bir ücret talep etmeden kendilerinin adresinden gelip alabiliriz. Tek ya da takım olan tüm koltukları modeli, tasarımı fark etmeksizin yıkayan bir firmayız.  Böylesi bir hizmet vermeden önce müşterimiz ile bir sözleşme imzalıyor ve sonrasında işe başlıyoruz.  Yapılan sözleşmede yapacağımız koltuk yıkama işi hakkında kafada soru işareti kalmayacak bir biçimde tüm bilgileri veriyoruz. Koltuk yıkama işini adım adım yapıyoruz. Öncelikli olarak koltuğun üzerinden tozu kuru temizleme olarak alınıyor. Bunun akabinde eğer koltuğun üzerinde leke varsa leke koltuğa en ufak bir zarar vermeyecek biçimde temizleniyor. Sonrasında ise en uygun çevre dostu malzemeler ile koltuk yıkanıyor.