Halılar gündelik yaşamımızda son derece önemli bir dekorasyon objesidir. Çok farklı türden halılar evlere, işyerlerine serilir. El dokuma halıları, fabrika halıları gibi halıları iki ana başlık altında toplamak mümkündür. Bunlar da kendi içinde alt başlıklara ayrılırlar. Sonuçta kapsam son derece geniştir. Ebatları, desenleri de farklılık gösterir. Her türlü objenin olduğu halıların da bir süre daha sağlıklı daha hijyenik bir yaşam için yıkanması gerekir. Nitekim ülkemizin her yerinde de bu alanda hizmet veren firmalar bulunuyor. Bilkent halı yıkama firması da bunlar arasında son derece özel bir yere sahiptir. Halı yıkama denilince firmamız Bilkent semtinde ilk akla gelen  alanında domino etkisi yapan firmalardan bir tanesidir.

Bilkent bilindiği gibi başkent Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı olan bir semttir. Çankaya büyükşehir il sınırları içinde merkezde yer alan Ankara’nın en büyük, en gelişmiş kentidir. Bu kentte yer alan Bilkent semti aynı zamanda ülkemizin ilk özel üniversitesinin olduğu çok sayıda işyerlerinin olduğu bir yerleşim yeridir. Nitekim son derece elitist olan bu semtte   Bilkent halı yıkama firmalarına da çok ciddi anlamda iş düşmektedir. Bizim firmamız da uzun yıllardır sektörde olan sektörün dinamiklerini belirleyen bir firmadır. Başta Bilkent semti olmak üzere tüm Çankaya ölçeğinde dünya normlarında kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım ile halı yıkamalarını gerçekleştirir. Kesintisiz olarak hizmet verir.

Bilkent halı yıkama firmamıza müşterilerden böylesi bir talep geldiği zaman ilk olarak halı hakkında gerekli bilgileri müşterilerinden talep eder. Fabrika halısı mı, el dokuma halısı mı onları öğrenir. Sonrasında müşterinin adresinden müşteri için uygun görülen zaman diliminde halıları alarak halı yıkama yerimize getiriyoruz. Halının türüne göre önceden belirlemiş olduğumuz işlemleri yapıyoruz. Bu noktada önce halının kabasını aldıktan sonra eğer halı üzerinde leke vb. şeyler var ise onları özenle halıya en ufak zarar vermeyecek biçimde çıkarıyoruz. Sonrasında halının türüne uygun olarak seçilmiş  malzemeler ile çevre dostu bir biçimde halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Son aşamada kontrolleri gerçekleştirip müşteriye halısını teslim ediyoruz. Fiyatlarımız ise son derece uygundur. Halının türüne ve ebadına göre halı yıkama fiyatlarımız değişiyor.

Bilkent Halı Yıkama Etiketler