Başkent Ankara birbirinden farklı özellikleri olan kentler semtler bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi adı üniversite ile özdeşlemiş olan Bilkent semtidir. Bilkent bilindiği üzere Çankaya ilçesine bağlıdır. Bilkent aynı zamanda Türkiye’nin ilk özel üniversitesinin olduğu son derece önemli bir yerleşim merkezidir. Semtte çok sayıda işletmeler de mevcuttur. Bunlar arasında Bilkent koltuk yıkama firmaları da başlı başına bir yer teşkil eder. Semtte hem evler, hem de işyerleri olduğu için yaşanılan alanlarda oturma amaçlı olarak çok değişik türden tekli, ikili, üçlü gibi koltuklar kullanılmaktadır. Yine bu koltuklar deri, muhtelif türden kumaşlar, kadife gibi değişik kumaşlar ile kaplı olan koltuklardır. Kısaca yıkanması gereken her türden koltuk mevcuttur.

Bilkent koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde olan dolayısı ile sektörün gereksinimlerini son derece iyi bilen bir firmadır. Firmamız Bilkent merkez başta olmak üzere tüm yakın ölçekte hizmet verir. Her türlü koltuğun yıkamasını son derece profesyonel bir biçimde koltuğun tasarımı, kullanılan malzemesi ne olursa olsun dünya normlarında gerçekleştiriyoruz. Koltuklara hiçbir biçimde zarar vermiyoruz. Hem evlere, hem işyerlerine hizmet veriyoruz. Tüm bunları yaparken koltuklara yerinde yıkama yaptığımız gibi, kendi işyerimize getirerek de koltuk yıkama gerçekleştiriyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan firmayız. En ufak bir hataya yer vermiyoruz.Firmamız 0 ppm ile alanında uzman, deneyimli ilkeleri doğrultusunda çalışan mavi yakalı kişiler ile hizmet vermektedir.

Bilkent koltuk yıkama olarak alanında tüm belgelere sahip olarak çalışan bir firma olarak sizlerden bize böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle olarak sizinle belirlene gün ve saatte adresinize gelerek koltuk ya da koltukları inceliyoruz. Tek bir koltuk ya da koltuk takımlarını miktara takılmaksızın yıkamasını yapıyoruz. Sonrasında inceleme tamamlandıktan sonra müşteri ile mutabık kalınan bir sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte istenen biçimde koltuk yıkaması yapıyoruz. Bunun için öncelikli olarak  koltuk veya koltukların kuru temizlemesi yapılarak yıkamaya hazırlanıyor. Sonrasında koltuğun üzerinde leke var ise leke hiçbir biçimde koltuğa zarar vermeyecek biçimde çıkarılıyor. Bunun akabinde yine koltuğun kumaşına uygun malzemeler ile koltuk yıkaması yapıyoruz.

Bilkent Koltuk Yıkama Etiketler