Ankara kentinin birbirinden güzel ve farklı özellikleri bünyesinde barındıran ilçe, semt ve mahalleri bulunuyor.  Her bölgenin kendisine ait bir dokusu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Birlik mahallesidir. Birlik mahallesi Ankara’nın merkezinde yer alan Çankaya ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Kendi halinde elitist bir kitlenin yaşadığı bu bölgede çok değişik türden de işletmeler vardır. Birlİk mahallesi koltuk yıkama firmaları da bunlar arasında ayrıcalıklı ve özel bir yer teşkil eder. Zira Birlik mahallesinde bu alanda son derece ciddi bir talep vardır. Bizim firmamız da başta mahalle sakinleri olmak üzere tüm yakın çevreye kesintisiz olarak her an için hizmet veren bir uzman kuruluştur.

Birlİk mahallesi koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde olan dolayısı ile hem sektörün, hem de bölgenin gereksinimlerini son derece iyi bilen bir firmadır ve buna uygun olarak hizmet verir. Gerek evlerde gerek ise işyerlerinde olan her türlü koltuğun yıkamasını 0 ppm ile en ufak bir sorun teşkil etmeyecek biçimde profesyonel bir ekip ile yıkar. Koltuk yıkama işlerinde tek koltuk da yıkıyoruz. Koltuk takımlarını da burada miktar bizim için fark etmiyor. Yine kanepe tarzı, berjer tarzı koltukların yıkamasını da aynı şekilde gerçekleştiren bir firmayız. Koltukları müşterinin talebine bağlı olarak yerinde yıkayabildiğimiz gibi hiçbir ekstra ücret talep etmeden kendi işyerimize getirerek de yıkama yapabiliyoruz

Birlİk mahallesi koltuk yıkama deyince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olduğumuz için sorumluluklarımızın net bir biçimde farkındayız ve buna uygun hareket ediyoruz. Müşterilerimizden bize böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle belli başlı bazı bilgileri müşteriden alıyoruz. Sonrasında eğer yerinde yıkanacak ise koltuk yıkama işi yapacak arkadaşlarımız hiç zaman kaybetmeden müşterinin adresine gidiyor. Yok eğer bizim yerimizde yıkanacak ise o zaman da kendi adresimize ilgili personellerimiz getiriyor. Koltuğun türü ve özelliğine göre kullanacak malzemeler belirlendikten sonra toz arındırma makinesi ile üzerinde olan tozdan arındırılıyor. Akabinde eğer koltuk üzerinde leke var ise leke çıkarılıyor. Leke de çıkarıldıktan sonra çevre dostu koltuğa zarar vermeyecek malzemeler ile koltuk yıkanıyor. Kurutma ve son kontrol işleminden sonra da koltuk müşteriye teslim ediliyor.

Birlik Mahallesi koltuk yıkama işlemleri ile sürekli olarak kullanılan eşyalarınızın üzerinde biriken toz ve kir derinlemesine temizlenir. Bireysel olarak temizlikler yapılırken bilinçsiz çalışmalar temizlemek yerine kirlerin yayılmasına neden olabilir. Bu nedenle temizlik yapılırken doğru ürünler kullanarak, doğru yöntemlerle koltuk yıkama temizlikleri yapılabilir. Çekyat ya da koltuklar hiç yerinden kaldırılmadan temizlenmekte ve hiç düzen bozulmadan sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. Koltuklarınızı silerken fazla ısladığınızda nemli kalmasına ve sağlıksız ortamlar oluşturmasına neden olabilir. Az ıslanması ile kirler derinlemesine temizlenmeyebilir. Bu nedenle profesyonel koltuk yıkama hizmetleri alarak çok daha kısa bir sürede, çok daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Yöntemleri Nelerdir?

Birlik Mahallesi koltuk yıkama yöntemleri arasında yüksek vakumlu makineler bulunur. Özel kir sökücü şampuanlar kullanılarak bir ya da iki saat içerisinde temizlik çalışmaları tamamlanır. Temizlik çalışmaları üç aşamada sağlanır. Bunlar:

* Püskürtme

* Fırçalama

* Vakumlama

Olmaktadır. Özellikle Birlik Mahallesi koltuk yıkama hizmetleri içerisinde koltuk kumaşlarına uygun şampuanlar tercih ediliyor. Kullanılan fırçalar oldukça yumuşaktır ve koltuklarınıza zarar vermez. Bu fırçalar kullanılarak lekeler ve kirler ovalanır. Kirli su vakumlanır. Temiz su içinde aynı şekilde vakumlama tekrarlanır. Vakumlama ile Birlik Mahallesi koltuk temizliği hizmetlerinde % 70-80 arasından bir kurutma elde edilir. Bu şekilde anti- bakteriyel temizlik sağlanır. Temizlik çalışmaları sonrasında koltuklarınızın yenilenmiş gibi görünür.

Koltuk Yıkama Fiyatları Nelerdir?

Birlik Mahallesi koltuk yıkama fiyatlar yapılan işlemlere, kullanılan malzemelere ve yıkama işlemi için hizmet verilen koltukların kumaş cinsine göre farklı aralıklarda değişebilir. Ücret farkının oluşmasında çıkması zor lekeler, koltuk takımlarındaki minder sayısının çokluğu etkili olabiliyor. Deri koltukların bakımı daha da kolaydır. Bu nedenle Birlik Mahallesi koltuk yıkama fiyatları diğer modellere göre daha düşük aralıklarda olabilir. Periyodik bakımları yapılan koltuklarınız daha uzun ömürlü kullanılabilir. Bu nedenle bakımına gereken önem verilmelidir. Profesyonel koltuk temizliği hizmetleri ile koltuklarınızın derinlemesine temizliği hedefleniyor. Kumaş cinsine göre kullanılan temizlik malzemeleri ile koltuk tasarımlarında hiçbir deforme olmadan, sağlıklı sonuçlar elde ediliyor. Vakumlama sistemi profesyonel çalışmaların kalite kısmıdır. Bu şekilde temizlik işlemleri anti- bakteriyel özellik kazanır.