Eski adı Kutugun olan Çayyolu son yılların en gözde yerleşim birimleri arasındadır. Son derece elitist bir zümrenin yaşadığı Çayyolu Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan mahallelerden bir tanesidir. Çayyolu mahallesinde birbirinden farklı gereksinimlere hitap eden çok değişik işletmeler başta mahallenin olmak üzere tüm yakın mıntıkanın gereksinimlerine yanıt verir. İşte onlar arasında Çayyolu koltuk yıkama firmamız bambaşka bir yere sahiptir. Alanında öncü ve lider bir kuruluş olarak son derece başarılı işlere imza atan kesintisiz olarak hizmet veren bir işletmedir. Zaten araştırma yapıldığında görüleceği üzere koltuk yıkama alanında tam anlamı ile fark yaratır durumdadır. Dünya ölçeğinde hizmet verir. Dolayısı ile de mahalleye uygun olan bir firmadır.

Çayyolu koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır bu mahallede olan gerek mahallenin gerek koltuk yıkama işinin inceliklerini bilen bir firmadır. Alanında tüm yetki belgelerine sahip olan son derece kurumsal bir yapıda olan firmadır. Profesyonel çizgisinden ödün vermeden kurumsal bir yaklaşım ile hizmet verir. Koltuk yıkama hizmetleri müşterinin talebine göre koltuğun bulunduğu adreste ya da kendi işyerimizde gerçekleştirilir. Kendi işyerimize bizim getirdiğimiz durumlarda ekstra bir ücret talep edilmez. Hem evlerin, hem de işyerlerinin her tür döşemesi olan koltukları tek ya da çok sayıda olsun miktarı fark etmeksizin koltuğa en ufak bir zarar gelmeyecek biçimde yıkanır. Eğer koltuk üzerinde leke vb. şeyler varsa koltuğa hiçbir zarar gelmeyecek biçimde çıkarılır.

Çayyolu koltuk yıkama firmamız yedi gün yirmidört ekstra çok özel bir durum olmadıkça hizmet verir. Yıkanacak olan koltuklar öncelikli olarak incelenir ve ne tür bir yıkama malzemesi kullanılacağı belirlenir. Bunun akabinde kuru temizlemesi yapılarak üzerinde olan tozlar alınır. Akabinde döşeme türüne uygun olarak seçilen yıkama malzemeleri ile koltuklar alanında uzman kişiler tarafından yıkanır. Kurutulup son kontrollerden geçtikten sonra müşteriye tertemiz bir biçimde teslim edilir. Müşteri memnuniyeti ve 0 hata ile çalışmak bizim için son derece önemlidir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltuk bazında ücretlendirilir.  Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme ve nakit ödeme gibi seçeneklerimiz vardır. Müşteriler dilediği gibi ödeme yapabilir.

Çayyolu Koltuk Yıkama Etiketler