Sadece Ankara kentinin değil ülkemizin de en bilinen en güzel en popüler caddelerinden bir tanesi Cinnah caddesidir. Cinnah bilindiği gibi aşağıdan yukarı  yokuşu olan giderek yükselen kentin gökdeleni gibi olan bir caddedir. Cadde üzerinde hem çok önemli iş merkezleri, hem de sendika vb. kurumlar vardır. Aynı zamanda son derece güzel evler de bu cadde üzerinde yer alır. Özetle son derece elitist olan bir caddedir. Caddede yer alan işletmelerden bir tanesi de Cinnah halı yıkama firmamızdır. Firmamız caddenin gerek yürüyerek gerek toplu taşıma araçları ile en kolay ulaşılabilir noktasındadır. O yüzden de rahatlıkla hizmet alınabilir. Firmamız Cinnah caddesi sakinlerine yaraşır bir biçimde hizmet vermektedir.

Cinnah halı yıkama firması olarak müşterilerimizden bizlere böylesi bir talep geldiği zaman öncelikle eğer kendisi halıyı bizim adresimize getirmemiş ise adresine giderek ekstra bir ücret talep etmeden   halıyı alıyoruz. Halıyı adresimize getirdikten sonra halının türüne, özelliğine, büyüklüğüne göre bir fiyat çıkarıyoruz. Ayrıca halı için yıkamada kullanacağımız malzemeleri belirliyoruz. Müşterimize bilgi verip onun onayını da aldıktan sonra müşterimize verdiğimiz termin sürecinde halı yıkama gerçekleştiriyoruz. Bu noktada her türlü halı yıkama hizmetini verdiğimizi de belirtmemiz gerekir. Hem el dokuma halısı, hem fabrika halısı yıkaması gerçekleştiriyoruz. Yine eski yeni büyük küçük demeden halı yıkama gerçekleştiriyoruz. Yedigün yirmidört saat hizmet veriyoruz. Tek ya da çok sayıda halı yıkama işi gerçekleştiriyoruz.

Cinnah halı yıkama olarak şimdi biraz da çalışma biçimimiz hakkında bilgi vermemiz gerekir ise firmamıza halı ya da halılar yıkama için getirilince öncelikli olarak halılar incelenir. Sonrasında halılar türüne göre en uygun bir biçimde halıya zarar vermeyecek biçimde kuru temizlemesi yapılır. Bu aşamadan sonra halı üzerinde leke varsa o zaman o lekeler halıya hiçbir zarar vermeyecek biçimde çıkarılır.  Akabinde dünya ölçeğinde halılar halıda renk kaybı, deformasyon olmayacak bir biçimde yıkanır. İşyerimiz son derece temiz ve hijyeniktir. Alanında profesyonel olak kadrolar ile hizmet veriyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti ve 0 ppm ile çalışıyoruz. Halı yıkama fiyatları ise firmamızın halının türüne, büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Her türlü ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

Cinnah Halı Yıkama Etiketler