Ankara kenti için kelimeler  kifayetsiz kalıyor. Uğruna  türküler şiirler şarkılar yazılan bir kent Ankara. Hem doğal güzellikleri, hem tarihi dokusu, hem de son derece önemli resmi devlet ve özel işletmeleri kent her zaman için son derece popüler bir durumdadır. Kentin merkezinde Çankaya ilçesi yer alır. Büyükşehir il sınırları içinde olan en önemli kentlerden bir tanesidir. Kent geniş de bir yüzölçümüne sahiptir. Kentte yine çok önemli semt ve mahalleler vardır. Bunlar arasında Dikmen dik yokuşları ile öne çıkan bir semt olsa da farklı özellikleri de olan semt sakinlerinin her türden gereksinimine yanıt veren bir bölgedir. Bu bölgede çok sayıda işletme vardır. İşte Dikmen halı yıkama firmaları da bunlar arasında son derece önemli bir yere sahiptir.

Dikmen semt olarak hem yıllardır buraya yaşayan insanların olduğu  hem de yeni yeni insanların geldiği bir yerdir. Bunun yanı sıra semtte son derece özel işletmeler de vardır. Bu işletmeler de birbirinden güzel halılar vardır. El dokuması halısı, fabrika halısı gibi özel tasarım halılar gibi farklı zevklere beğenilere hitap eden halılar vardır. Dikmen halı yıkama firmaları semtin değişik noktalarında yer alırlar. İstenilen her zaman müşteriye hizmet verirler. Tüm halı yıkama firmaları müşteri odaklı oldukları için 365 gün çalışır ve müşterileri hiçbir biçimde zor durumda bırakmazlar.

Dikmen halı yıkama firmaları üstte verilen bilgilerden de anlaşılacağı gibi hem evlere, hem de işyerlerine hitap ederler. Halıları müşteriler kendileri getirebileceği gibi istenmesi durumunda müşterilerin adresinden halılar istenildiği zaman ek bir ücret talep edilmeden alınır ve son derece hiyenik ve steril bir ortamda halılar en özenli biçimde yıkanır. Önce halıların üzerinden toz alma makinesi ile halılar alınır. Bunun akabinde halının üzerinde leke var ise o leke giderilir. Bunun akabinde halının türüne uygun olan malzeme ile halıya hiçbir zarar gelmeyecek biçimde çevre dostu malzemeler ile halı ya da halılar yıkanır. Akabinde halılar özenle kurutulur. Son kontrollerden geçtikten sonra da müşteriye teslim edilir.

Dikmen halı yıkama profesyonel olarak halılarınızın temizlenmesini sağlıyor. Bireysel temizliklerde kullandığınız temizleyiciler halılarınızın renklerini ağartabilir, yanlış işlemler halılarınızın kullanım ömrünü kısaltabilir. Bu nedenle alanında uzman ekiplerin halı yıkama çalışmaları ile halılarınızın ilk günkü kalitesinde tekrar kullanımı sağlanıyor. Hem yere serilen hem de duvardan duvara halılarınızın temizliği için etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Halılarınızı düzenli süpürerek yüzeysel olarak temizlik sağlayabilir ancak halıların altında biriken tozlara karşı temizlik elde edemezsiniz. Halılarınızın bulunduğu ortamdaki kullanım yoğunluğuna bağlı olarak profesyonel halı yıkama sıklığını belirleyebilirsiniz. Özellikle alerjik hastalar olan evlerde bu yıkama sıklığı artabilir. Genel halıların yılda iki kez periyodik olarak yıkanması sağlıklı kullanımlar için önerilen yıkama aralığıdır.

Dikmen Halı Yıkama Yöntemleri

Dikmen halı yıkama yöntemi belirlenirken halının cinsi çok önemlidir. Kirlilik derecesine ve cinsine göre ayrılan halılar 5 ana kategoride yıkama- temizleme işlemine tabi tutulurlar. Bu kategoriler şu şekilde sıralanabilir:

* şampuanlama

* köpükle yıkama

* kuru temizleme

* buharla yıkama

* derinlemesine yıkama

Halı şampuanlarının yanında leke çıkarmak için özel olarak kullanılan leke çıkarıcılar bulunur. Bu alan halı yıkama işlemlerinde kullanılan leke çıkarıcılar halı elyafı üzerinde kalıcı hale gelmeyen pek çok lekede tamamen lekeyi temizleyebilmektedir. Kalıcı hale gelen uzun süreli lekeler için farklı işlemler uygulanabiliyor. Evde halı yıkayarak kaybedeceğiniz zamanı ve alacağınız riskleri göz önüne aldığınızda Detay halı temizliği çok daha kısa süreli, kaliteli ve zahmetsiz bir temizlik sağlıyor.

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Dikmen halı yıkama fiyatları m2 bazında halı türüne göre değişiyor. Yün, makine, akrilik ya da el dokuma halılar farklı m2 fiyatları ile temizlenmektedir. Evinizden teslim alınan halılar halı temizliği işlemleri sonrasında yine kapınıza kadar teslim edilmektedir. Profesyonel temizlik çalışmaları ile halılarınızın daha sağlıklı olması sağlanıyor. Doğru temizlik malzemelerinin kullanılması ve doğru yöntemlerle halılarınızda derinlemesine temizlik elde ediliyor. Halılarınızın boyutlarına göre Dikmen halı yıkama fiyatları değişebilir. Halılarınızı kullanım trafiğine bağlı olarak yıllık yıkama periyotlarını belirleyebilirsiniz. Halılarınızı daha sağlıklı kullanmak için doğru yıkama hizmetleri ile temizlenmesi daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

Dikmen Halı Yıkama Etiketler