Yaşam alanlarında yoğun şekilde kullanılan koltukların, bir süre sonra temizlenmesi ihtiyacı doğuyor. Koltuk modellerinin ve kumaşların çeşitliliği nedeniyle bireysel yıkama işlemi zor olabiliyor. Bu nedenle kanepelerin temizliği için kurumsal firmalara talep de artmış durumda. Kanepe yıkama işi, günümüz teknolojisinde daha detaylı ve pratik şekilde yapılmaktadır. Bu konuda firmamız, müşterilerine her açıdan garantili hizmet sunuyor. Kanepe kumaşları ve yıkama yöntemleri konusunda uzman ekibimiz, ihtiyaçlara uygun tekniklerle kanepeleri yıkıyor ve ilk alındığı günkü görünümünde müşterilerine teslim ediyor. Dikmen kanepe yıkama firması, evlerin hem dekorasyon aracı hem de fonksiyonel eşyaları olan kanepelerin, natürel ürünlerle hassas temizliğini yapıyor. Detaylı kanepe yıkama konusunda her ihtiyaca gerektiği gibi cevap verebilecek kapasitedeki firmamız, kanepeleri zarar vermeden beklentilere uygun şekilde temizliyor.

Dikmen kanepe yıkama işi, sıradan bir yıkama kurutma işleminden ibaret değildir. Bilinenin aksine, birbirini tamamlayıcı hizmetler zincirinden oluşur ve doğru müdahale gerektirir. Her kanepenin kumaşı, deseni ve dolgu yapısı farklıdır. Bu nedenle firma çalışanlarımız öncelikle tür belirleme yapar. Kanepenin kumaş türünün belirlenmesi, yıkama işinin de yöntemini belirler. Kanepe yıkama hizmeti ilk olarak süpürme işlemiyle başlar. İyice süpürülen kanepe, toz ve kirlerden arındırılmış olur. Bu sayede yıkama işlemi de daha kolay yapılır. Kumaşa uygun şampuan, kanepenin üzerine püskürtülerek yıkama işlemi yapılır. Yüzey iyice fırçalanır, leke varsa özel leke çıkarıcılarla müdahale edilir. En son durulaması yapılır ve kurutma aşamasına geçilir. Profesyonel kanepe yıkama için kullandığımız makineler, son teknolojide vakum gücü yüksek makinelerdir.

 

Önceleri model çeşitliliği sınırlı olduğundan özel makinelerle bireysel kanepe yıkama yapılabiliyordu. Ancak şimdilerde gelişen teknolojiye bağlı olarak kanepelerde renk ve desen çeşitliliği arttı. Bu nedenle kaliteli kanepe yıkama, hijyenik ve zararsız olacak şekilde firmalar tarafından yapılıyor. Firmamız bünyesinde her kanepe türü için gerekli ekipman bulunuyor. Dikmen kanepe yıkama işinin her aşaması, deneyimli personelimiz tarafından hassasiyetle yerine getiriliyor. Her kanepede mesleki bilgisini verimli şekilde kullanan personelimiz, kanepeleri kısa bir sürede kir ve bakterilerden arındırıyor. Yıkama hizmeti tamamlandığında, müşterilerimize tertemiz mis gibi kanepelerde rahatlık ve konforu yaşamak kalıyor. Tarafımızca yapılan hijyenik kanepe yıkama hizmeti, doğru yöntem ve malzemelerle yapıldığından kullanıcılara ekonomik açıdan da katkı sağlıyor. Zarar görmeyecek şekilde tertemiz yapılan koltuklar, uzun süre keyifle kullanılabildiği için hem hizmet içeriği hem de ekonomik açıdan fazlasıyla avantajlıdır.