Halı yıkama hizmeti günümüzde insanların yaşam alanlarını daha hijyenik hale getirmek için tercih ettikleri işlemlerden biridir. Halılarınızı yıkatırken doğru firmayı tercih etmek ise hem kaliteli hizmet almak hem de halıların zarar görmemesi için şarttır. 

Halı Yıkama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Halı yıkama hizmeti alırken öncelikli olarak halılarınızın güvenle teslim edileceğinden emin olmanız gerekir. Halı yıkama süresi, halıların hangi makineler ile yıkandığı gibi hususlar da dikkat edilmesi gereken başka hususlardır. 
Yaşam alanlarında sürekli kullandığımız ve zamanla kirlenen halılar yılda ortalama 2 kez temizlenmelidir. Halılarda biriken bakteri ve zararlı organizmalar halı yıkama makinelerinde buhar ve son teknoloji araçlar ile ortadan kaldırılabilmektedir. 
Halılarınızı korumak ve halı kullanım ömrünü uzatmak için doğrudan halı yıkama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. 

Halı Yıkama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

•    Halı yıkama hizmetinin hangi araçlar ile verildiği, 
•    Halı yıkama için kullanılan temizlik gereçleri, 
•    Halı yıkama süresi, 
•    Halı yıkama fiyatları. 

Halı Yıkama Hizmeti Nereden Alınır? 

Halı yıkama hizmetini doğrudan kurumsal temizlik firmamız Detay Temizlik üzerinden alabilirsiniz. Uzun yıllardır farklı temizlik hizmetlerini profesyonel olarak veren temizlik şirketimize halılarınızı güvenle teslim edin. 
Kısa sürede gerçekleştirilen halı yıkama uygulamaları en geç 1 hafta içerisinde tekrar halı sahibine teslim edilmektedir. Halı yıkama hizmet süresi genellikle daha kısa olmaktadır. Profesyonel cihazlarımız ve halı temizleme uygulamalarımız ile halılarınıza zarar vermeden temiz hale getirmek mümkün.  

Hangi Halı Türleri İçin Halı Yıkama Hizmeti Verilmektedir? 

Halı yıkama uygulamaları halıların türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bazı narin halılar özellikle makinede yıkanamayacak kadar hassastır. Halınızın türü ve cinsine göre farklı halı yıkama uygulamalarından faydalanarak halı temizliği yaptırabilirsiniz. 
Halı türleri hakkında detaylı bilgiye müşteri temsilcilerimizden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadardır? 

Profesyonel halı yıkama fiyatları, halı türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Son teknoloji araç ve temizlik gereçleri ile gerçekleştirdiğimiz halı temizliği uygulamaları ev tipi yöntemler ile mümkün olmamaktadır. 
Halı yıkama fiyatları için resmi web sitemizi inceleyebilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmeti Etiketler