Ankara kenti için kelimeler kifayetsiz kalıyor.Söylenebilecek olan çok şey var. En azından en basit ifade ile Ankara gez gez bitmez denilebilir. Çok bilinen çok popüler adresleri vardır. İşte onlardan bir tanesi de meşhur Ankara’da yaşayanların da yaşamayanların da bildiği Hoşdere caddesidir. Hoşdere caddesi Çankaya ilçesi Ayrancı mahallesi sınırları içinde olan bir caddedir. Son derece önemli işletmeler vardır. Lüks olarak kabul edilebilecek elitist son derece özgün bir caddedir. Hareket hiçbir biçimde hız kesmez. Bu caddede başta cadde sakinlerinin olmak üzere tüm mahalleye hitap eden değişik gereksinimlere yanıt veren firmalar vardır. İşte Hoşdere koltuk yıkama firması da bunlardan bir tanesidir.

Hoşdere koltuk yıkama alanında caddenin demografik yapısı da göz önüne alındığı zaman çok ciddi talepler alan bir bölgedir. Bu bağlamda gerek cadde de yer alan evlerde yaşayanlar, gerek caddenin ünlü işyerleri koltuk yıkama hizmeti almak ister. Detay Halı Yıkama da bu alanda her türlü yerden halı yıkama taleplerine kesintisiz olarak 365 gün yanıt vermeye çalışır. Müşteri memnuniyeti firma için son derece önemlidir. Son derece kurumsal bir firmadır. Alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım ile çalışır.Tek koltuk ya da koltuk takımlarını sayısına takılmadan dünya normlarında yıkar. Yerinde koltuk yıkama hizmeti de verilmektedir.

Hoşdere koltuk yıkama firması aynı zamanda ücretsiz koltuk getirme ve götürme hizmeti de verir. Burada herhangi bir bölge sınırlaması yoktur.  Müşterilerden böylesi bir talep geldiği zaman önce gerekli bilgiler alınır. Sonra alınan bilgilere istinaden bir sözleşme hazırlanır. Karşılıklı olarak sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte koltuk yıkama işi yapılır. Bu noktada da step by step ilerlenir. Öncelikli olarak koltuklar için tek tek kuru temizleme yapılır ve tozdan arındırılır. Akabinde eğer koltuğun üzerine leke var ise o giderilir. Sonrasında koltuk yıkanır. Kurutulur ve müşteriye son kontrollerden sonra teslim edilir.  Koltuk yıkama fiyatları ise koltuğun özelliğine göre tekil bazda yapılır. Farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.