Ankara bir başkentte olması gereken tüm özellikleri bünyesinde fazlası ile barındıran bir kenttir. Çankaya ilçesi ise kentin merkezinde yer alan ve tam anlamı ile başkentin kalbi olan bir yerleşim birimidir. Kentte çok değişik semtler vardır. Bunlardan bir tanesi de adı Ankara ile özdeşleşen Tunalı Hilmi Caddesi, Kuğulu Park gibi yerlerin olduğu Kavaklıdere semtidir. Uzun yıllardır bu semtte yaşayan son derece nezih bir semttir. Çok sayıda da irili ufaklı işletme vardır. Bunlar arasında semtte yaşanan ihtiyaca yönelik olarak  Kavaklıdere halı yıkama firmamız da başlı başına özel bir yere sahiptir. Başta Kavaklıdere sakinleri olmak üzere tüm yakın mıntıkaya kesintisiz olarak hizmet verir.

Kavaklıdere halı yıkama firmamız Kavaklıdere semtinde son derece merkezi bir yerdedir. Ulaşımı son derece kolaydır. Müşterilerimiz halıları kendileri getirebileceği gibi istemeleri durumunda biz de ekstra bir ücret talep etmeden istedikleri zaman adreslerinden giderek alabiliriz.  Firmamız alanında tüm yetki belgelerine sahip olan bir firmadır. Kurumsal yapısından ödün vermeden alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile profesyonel çizgisinden ödün vermeden çalışır. Dünya normlarında son derece modern sistemler ile halı yıkamalarını müşteriye verdiği termine sadık kalarak gerçekleştirir. El dokuma halısı, fabrika halısı fark etmeksizin tüm halıları özenle, halıya hiçbir zarar vermeyecek biçimde yıkar.Hem evlerde, hem de işyerlerinde olan halıların yıkamasını 0 ppm ile gerçekleştirir.

Kavaklıdere halı yıkama firmamıza müşteriden böyle bir istem geldiği zaman müşteriden halı ya da halılar ile ilgili temel bilgiler alınır. Elbette firmamız kilim vb. ürünlerin yıkamasını da gerçekleştiren bir firmadır. Müşterinden alınan geri bildirimler sonrasında halının türüne ve özelliğine göre kullanılacak olan malzemeler belirlenir. Bunun akabinde halı ya da halılar işyerimize geldikten sonra öncelikli olarak kuru temizlemesi yapılarak üzerinde yer alan tozlardan arındırılır. Bunun akabinde halı üzerinde eğer leke var ise halının dokusuna zarar vermeden, renk kayıplarına yol açmadan leke giderilir. Bu aşamadan sonra artık halı özenle çevre dostu malzemeler kusursuz bir biçimde yıkanır. Kurutma ve kontrollerden sonra da müşteriye teslim edilir.

Kavaklıdere Halı Yıkama Etiketler