Kızılay için söylenebilecek olan çok şey vardır. Ankara’da yaşamayan insanların bile yolu Ankara’ya düştüğü zaman mutlaka bir Kızılay semtinden geçmişliği vardır. Kızılay bilindiği üzere Ankara kentinin merkez ilçelerinden olan Çankaya’nın en büyük semtidir. Semtte çok önemli kamu kuruluşları, ticari işletmeler, konaklama tesisleri vardır. Ankara’nın kalbi olarak da adlandırmak mümkündür.Nitekim böylesine yoğunluklu olan bir semt olunca buralarda da çok değişik tasarımda, özellikte, farklı malzemelerden üretilen koltuklar vardır. Sağlıklı ve hijyenik bir yaşam için de bunların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Biz de Kızılay koltuk yıkama olarak tam da bu noktada devreye giren bir firmayız. Firmamız Kızılay semtinin alanında lider kuruluşu durumunda olan bir şirkettir.

Kızılay koltuk yıkama firmamız hakkında bir şeyler söylemek gerekir ise basic olarak söylenebilecek olan şeyler şunlardır. Firmamız uzun zamandır koltuk yıkama sektöründe olan bir firmadır. Bu bağlamda da sektörün gereksinimlerini son derece iyi bilmektedir. Firmamız alanında dünyada yaşanan gelişmeleri takip ederek ona uygun bir biçimde hizmet verir. Müşteri odaklı olarak koltuk yıkama gerçekleştirir. Tam da bu noktada müşteriler ister ise koltuğun  türü ve adedi ne olursa olsun koltuğu yerinde yıkama yapabileceği gibi kendi işyerimize getirerek de koltuk yıkama yapıyoruz. Firmamız hem evlere, hem her türden firmaya kesintisiz olarak gereksinim duyulan her an hizmet verir. Firmamız alanında tüm belgelere sahip olan bir kuruluştur.

Kızılay koltuk yıkama firmamızın çalışma şekli hakkında da bilgi vermemiz gerekir ise firmamıza böyle bir istem geldiği zaman öncelikli olarak müşteriden temel bilgiler alınır. Müşterinin yıkanacak olan koltuk ve/veya koltukları incelenir. Nerede yıkanacak ise ona göre ön hazırlıklar yapılır. Yıkanacak olan koltuğun türüne göre kullanılacak olan yıkama malzemeleri belirlenir. Sonrasında koltuğun önce kuru temizlemesi yapılır. Bunun akabinde eğer koltuğun üzerinde leke vb. şeyler var ise koltuğa hiçbir biçimde zarar vermeyecek biçimde uygun malzemeler ile çıkarılır. Bu aşamadan sonra da artık koltuklar çevre dostu malzemeler ile yıkanır. Kurutma da yapıldıktan sonra son kontroller gerçekleştirilir.  Koltuk yıkama fiyatları ise koltuğun adedine ve koltuğun özelliklerine göre değişir.

Kızılay Koltuk Yıkama Etiketler