Ankara ülkemizin de dünyanın da göz bebeği olan kentlerin başında gelmektedir. Kentte çok farklı yönleri ile öne çıkan mahalleler semtler ilçeler bulunuyor. Ankara’nın hem en büyük hem en gözde ilçelerinin başında merkezde yer alan Çankaya ilçesi geliyor. Çankaya çok sayıda mahalleden oluşuyor. Onlardan bir tanesi de eğitim düzeyi yüksek insanların da tercih ettiği Oran mahallesidir. Oran son derece nezih bir kitleye sahiptir. İşte bu nezih kitleye hitap eden, onların gereksinimlerine yanıt vermeye çalışan işletmeler vardır. Bunlar arasında bilhassa Oran koltuk yıkama firmaları bu alanda çıtayı bir hayli yukarılara çeken bir kuruluştur. Ağırlıklı olarak mahalle sakinlerinin gereksinimine yanıt vermeye çalışırlar ama yakın mıntıkaya da çalışırlar.

İşin içinde olanların son derece iyi bildiği gibi koltuk yıkama işi son derece önemli ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Kendi içinde incelikleri olan bir iştir. Özel bir uzmanlık alanıdır.  Biz de Oran koltuk yıkama olarak koltukları hem bulunulan yerde hem de  kendi adresimizde dünya normlarında yapıyoruz. İşyerimize getireceğimiz koltuklar için özel ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Bu noktada hem evlere hem de her türden işyerine hizmet veriyoruz. Yine koltukların türü ne olursa olsun her türlü koltukların yıkamasını alanında uzman ve son derece profesyonel bir kadro ile gerçekleştiriyoruz. Koltukları öncelikli olarak iyice analiz ettikten sonra koltukta kullanılan malzemeye ve kumaşına göre yıkama için kullanacağımız malzemeleri seçiyoruz.

Oran koltuk yıkama olarak koltuklarınızı iyice inceledikten sonra kaba temizliğini üzerinde yer alan tozu alıyoruz. Sonrasında eğer koltuk üzerinde leke varsa onu koltuğun dokusuna hiçbir biçimde vermeyecek biçimde gideriyoruz. Sonrasında daha önceden koltuğun türüne göre belirlenen çevre dostu malzemeler  ile koltuğu dünya normlarında yıkıyoruz. Koltuklar kurutulduktan sonra son aşamada gerekli kontrolleri yapıp müşterimize koltuğu eskisinden daha güzel yeni gibi teslim ediyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemli olan bir olgudur. Koltuk yıkama firması olarak fiyatlarımız da son derece uygundur. Koltuk başına fiyatlandırma yapılır.  Ödeme noktasında kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, hesap numarasına havale gibi seçeneklerimiz vardır.

Oran Koltuk Yıkama Etiketler