Ankara kentinin merkez ilçelerinden olan Çankaya irili ufaklı mahallelerden oluşur.Bunlardan bir tanesi de Çankaya merkezine sadece 9 km uzaklıkta olan Öveçler isimli mahalledir. Ünlü otellerin de olduğu modern bir mahalledir. Nitekim bu mahallede de mahalle sakinlerinin gereksinimlerine yanıt veren irili ufaklı işletme vardır. Bu firmalardan bir tanesi de Öveçler halı yıkama denilince akla gelen ilk firmalardan olan bizim firmamızdır. Halılar bilindiği gibi gündelik yaşamda dekorasyonun olmazsa olmaz objeleri arasındadır. Çok değişik türden halılar vardır. Düz olanları, desenli olanları, kabartmalı olanları gibi halılar vardır. Yine el dokuması, ipek halılar olabildiği gibi bunun yanı sıra çok özel fabrika halıları da bulunur.

İşte biz de Öveçler halı yıkama olarak çok farklı türden halıların yıkamasını gece gündüz özel gün demeden her an için uzman kadrolarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bize telefon ettiğiniz zaman belirlenen gün ve saatte ek bir ücret talep etmeden adresinize gelerek halı ya da halılarınızı alıp temizlik ve hijyenik bir ortamda halınızı yıkamaya başlıyoruz. Hem işyerlerine, hem de evlere hizmet veren bir kuruluşuz. Bu noktada herhangi bir kısıtlama koymuyoruz. Tüm Öveçler başta olmak üzere yakın mıntıkaya da hizmet veren alanında gerekli yasal belgelere sahip kurumsal bir firmayız. Profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Bu noktada da çıtayı bir hayli yukarılara taşıdığımız net bir biçimde ifade edilebilir.

Öveçler halı yıkama olarak son derece kaliteli ve üst skalada olan temizleme malzemeleri kullanıyoruz. Bu nedenden ötürü halılarınızın türü yaşı ne olursa olsun hiçbir zarar vermiyoruz. Adım adım yıkama çalışması yapıyoruz. Öncelikli olarak halılarınızı kuru temizlemeden geçiriyoruz. Akabinde eğer oje lekesi vb. lekeler var ise o lekeleri de daha önceden belirlenen uygun leke gidericiler ile gideriyor ve sonrasında ise halı yıkama ekipmanları ile halıları yıkıyoruz. Eğer püskülü var ise püsküllerini de ayrıca yıkıyoruz. Sonrasında kurutma ve son kontrollerden sonra müşterinin adresine halısını teslim ediyoruz. Her bir aşamada ayrı bir özen gösteriyoruz. Fiyatlarımız ise metrekare bazında olup halının özelliğine göre değişiyor.

Türkiyenin başkenti Anadolu coğrafyasının tam göbeğinde olan Ankara kentidir. Aynı zamanda büyükşehir olan ve ülkemizin nüfus açısından en büyük kenti olan Ankara gerek merkez ilçesinde gerek diğer ilçelerinde farklı mahallelerden oluşur. İşte o ilçelerden bir tanesi  de iş merkezleri ile de öne çıkan Öveçler isimli mahalledir. Mahalle nüfus açısından kalabalıktır. Hareketlilik de bölgenin yapısal özellikleri itibarı ile hiçbir biçimde hız kesmemektedir. Nitekim bölge sakinlerinin gereksinimlerine uygun olarak hizmet veren firmalar arasında Öveçler halı yıkama firmaları da başlı başına önemli bir yer teşkil eder. Bu firmalar başta Öveçler mahallesinde yaşayanlar olmak üzere tüm yakın mıntıkaya hizmet verirler.  Mahallede gerek evlerden gerek ise işyerlerinden bu alanda ciddi bir talep vardır.

Öveçler halı yıkama firmaları hakkında biraz daha detaylı bilgi vermek gerekir ise şu bilgiler net bir biçimde verilebilir: Bu firmalar hem evlere, hem de her türden işyerinde olan halılar için son derece özel ve bölgenin dokusuna uygun olarak halı yıkama yaparlar. Halı yıkama kesinlikle es geçilmeyecak olan kendi içinde son derece önemli prosesleri olan bir iştir. Farklı halı türleri için farklı yıkama malzemeleri ve uygulamarı vardır. İşte Öveçler halı yıkama firmaları da alanında uzman ve deneyimli kadrolar ile son derece profesyonel bir biçimde halının türü ve büyüklüğü ne olursa olsun halıya en ufak bir zarar gelmeyecek biçimde kurumsal çizgilerinden ödün vermeden hizmet verirler.

Öveçler halı yıkama firmaları halı yıkamasını şu şekilde gerçekleştirir. Müşteriden böylesi bir talep geldiği zaman müşterinin adresine ona uygun zaman diliminde gidilerek halı ya da halıları ekstra bir ücret talep edilmeden alınır. Bunun akabinde halılar son derece temiz ve hijyenik olan halı yıkama sahasına getirilerek öncelikle halı incelemesi yapılır. Varsa üzerinde olan lekeler için yapılacak işlemler belirlenir. Sonra kuru temizleme yapılır. Bu işlemden sonra halının türüne ve tipine uygun bir biçimde halılar halıya hiçbir zarar vermeyecek biçimde yapılır. Son aşamada kurutma işlemi gerçekleşir. Tüm bu adımlardan sonra halılar tekrar müşteri adresine teslim edilir. Halı yıkama fiyatları da son derece uygundur.

 

Öveçler halı Yıkama Etiketler