Başkent Ankara birbirinden güzel ilçe ve semtleri bünyesinde barındırıyor. Nitekim aynı zamanda hem büyükşehir olması hem de nüfus açısından ülkemizin en kalabalık kentlerinden bir tanesi olması sebebi ile her bir yerin kendi içinde karakteristik bir özelliği bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de Çankaya ilçesine bağlı olan Öveçler semtidir. Kozmopolit olarak adlandırılabilecek olan bir semttir. Popülasyon yoğundur. Kentte irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. İşte  Öveçler koltuk yıkama da bunlar arasında ayrı bir önem arz eder. Semtte bu alanda hem evlerden, hem de işyerlerinden çok ciddi anlamda bir talep söz konusudur. Bizim firmamız da bu alanda herkesimin beklentilerine yanıt vermeye çalışır.

Öveçler koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde olan bir koltuk yıkama firmasıdır. Alanında tüm yetki belgelerine sahip bir firma olarak kesintisiz olarak müşteri odaklı olarak çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve 0 ppm bizim için son derece önemli olan argümanlardır. Uzun yıllardır sektörde olduğumuz için sektörün gereksinimlerini biliyor, yaşanan gelişmeleri takip ediyor ve ona uygun çalışmalar yürütüyoruz. Tek koltuk ya da koltuk takımlarını eski yeni demeden modeline bakmadan yıkama yapıyoruz. Koltuk yıkama hizmeti firmamızca müşterinin kendi adresinde yapıldığı gibi kendi işyerimize de ekstra bir ücret istemeden getirerek yapıyoruz.  Firmamız başta Öveçler semti olmak üzere tüm Çankaya ölçeğinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veriyoruz.

Öveçler koltuk yıkama olarak firmamıza böylesi bir istem geldiği zaman çalışma şeklimiz şöyledir: Öncelikli olarak müşterinin adresine giderek bir ön çalışma yapıyoruz. Yapılan inceleme sonrası koltuğun türüne, özelliğine göre kullanılacak olan malzemeleri belirliyoruz. Akabinde koltuklar müşterinin istediği yerde, istediği biçimde yıkamaya alınıyor. Kullandığımız koltuk yıkama malzemeleri ne çevreye, ne de koltuklara hiçbir biçimde zarar vermez. Koltuklar nerede olursa olsun yıkanmadan önce üzerinde yer alan tozdan arındırmak için kuru bir biçimde ön temizleme yapılır. Sonrasında eğer koltuk üzerinde leke varda dokuya hiçbir zarar vermeden lekeler uygun kimyasallar ile çıkarılır. Sonrasında önceden belirlenen malzemeler ile yıkanır. Kurutma ve son kontrollerden sonra da müşterilerimize teslim edilir.

Öveçler Koltuk Yıkama Etiketler