Ankara ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi olması yanı sıra aynı zamanda son derece büyük olan bir kenttir. Buna istinaden de  irili ufaklı çok sayıda  ilçe, mahalle ve semtten oluşur. İşte o semtlerden bir tanesi de Seyranbağları semtidir. Seyranbağları Ankara Çankaya ilçesine bağlı olan bir semttir. Semtte huzurevi gibi çok değişik türden işletmeler farklı gereksinimlere hitap eder durumdadır. Seyranbağları  halı yıkama firması da bunlardan bir tanesidir. En basit ifade ediş biçimi ile halı yıkama alanında başta semt sakinleri olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet veren işletmelerdir. Bizim firmamız da bu alanda en iyi hizmet alınabilecek firmaların başında gelmektedir. Buna istinaden güvenle hizmet alınabilir.

Seyranbağları  halı yıkama firması 2xxx yılında kurulmuştur. O günden bugüne de kesintisiz olarak özel ve resmi günlerde bile gerekli olması durumunda halı yıkama yapar. Firmamız hem evlere, hem de işyerlerine hizmet verir. El dokuma halısı, fabrika halısı, ebadı, modeli, eski, yeni olmaksızın yıkanır. Firmamız alanında tüm yetki belgelerine sahip olan, kurumsal çizgisinden ödün vermeden çalışan bir firmadır. Bu bağlamda firmamız dünya ölçeğinde halı yıkama gerçekleştirir. Çizgisinden ve ilkelerinden hiçbir biçimde taviz vermez. Hepsi alanında uzman ve deneyimli, gerekli olan eğitimleri almış kişiler ile yıkama işlemini gerçekleştirir. Bu noktada da 0 ppm ile çalışan bir firmadır. Firmamızın referanslarından da yaptığımız işin kalitesi net bir biçimde ortadadır.

Seyranbağları  halı yıkama firması olarak çalışma biçimimiz hakkında bilgi vermemiz gerekir ise ilk defa bizden hizmet alacak olanlar için şu bilgiler verilebilir. Halıları bize siz kendiniz getirebileceğiniz gibi hiçbir ekstra ücret talep etmeden biz de sizin adresinizden gelerek halılarınızı alabiliriz. Halılar işyerimize geldikten sonra halılar son derece temiz ve hijyenik bir alanda halı yıkama için ön hazırlığı yapılır. Halının kabası alınır. Süpürge ile süpürülür. Sonrasında üzerinde leke var ise o lekeler doğru malzemeler ile giderilir. Lekeler de giderildikten sonra halının türüne uygun olan malzemeler ile son derece modern bir biçimde yıkanır. Hijyenik bir biçimde kurutulduktan sonra da müşteriye teslim edilir.

Seyranbağları  Halı Yıkama Etiketler