Ankara kenti çok farklı yönleri ile öne çıkan bir kenttir. Başkent olması, ülkemizin en çok nüfusa sahp kentlerinden bir tanesi olması, resmi kurumların burada olması gibi çok farklı yönleri olan kentte birbirinden güzel ve farklı özellikleri olan mahalleler de yer alıyor ve kimi zaman bir yönleri ile tematik olarak öne çıkıyor. İşte o mahallelerden bir tanesi de Çankaya ilçesine bağlı olan Seyranbağları isimli mahalledir.Mahalle ile özdeşleşen kavramların başında hem geçmiş dönemde yer alan bağları hem de kalitesi ile meşhur huzurevi gelir. Bunun dışında elbette mahallede mahalle sakinlerinin gereksinimine yanıt veren irili ufaklı işletmeler vardır. İşte onlar arasında  Seyranbağları koltuk yıkama firmamız başlı başına özel bir yer teşkil eder.

Seyranbağları koltuk yıkama olarak uzun yıllardır başta bu semtin bu mahallenin insanları olmak üzere gereksinim duyulan her yere hizmet veriyoruz. Firmamız uzun yıllardır sektörde olmasından da ötürü sektörün gereksinimlerini son derece iyi bilen tüm beklentilere yanıt verebilecek yeterlilikte olan bir firmadır. Çağın dinamiklerini bilerek dünya normlarında koltuk yıkama yapar. Koltuk yıkamada adresinizden istenir ise hiçbir ek ücret talep etmeden koltuklarınız alınır ve kendi firmamızda özenle yıkanır. Ayrıca yerinde koltuk yıkama hizmeti de veren bir firmayız. Burada karar tamamen müşterimizin tercihlerine kalmış durumdadır. Alanında uzman, eğitimli ve mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan kişiler ile kurumsal çizgimizden ödün vermeden hizmet vermenin kıvancını yaşıyoruz.

Seyranbağları koltuk yıkama olarak müşterilerimizden bize böylesi bir talep geldiği zaman yıkanacak koltuk ya da koltuklar önce analiz edilir. Biz hem firmalara, hem işyerlerine hitap eden bir firmayız. Yine hem tek hem de koltuk takımı, kanape vb. yıkamasını gerçekleştiriyoruz. Eski ya da yeni koltuk olması da bizim için fark etmiyor.  Koltuk analiz edildikten sonra öncelikli olarak koltuğun kuru temizlemesi yapılıyor. Sonrasında üzerinde eğer leke var ise o çıkarılıyor. Bunun akabinde de artık koltuk yıkama işlemi gerçekleşiyor. Son olarak kurutma da yapıldıktan sonra kontrlleri yapılıp koltuk müşteriye teslim ediliyor. Kullanılan yıkama malzemeleri çevre dostu malzemeler olup hiçbir biçimde koltuğa zarar vermiyor.

Seyranbağları Koltuk Yıkama Etiketler