Ankara başkent olması kadar farklı yönleri ile öne çıkan bir kenttir. Büyükşehir olması ve orta Anadolu’nun kalbinde olması tarihin en eski yerleşim birimlerinden bir tanesi olması kente başka güzellikler katar durumdadır. Kentin en eski yerleşim birimlerinden bir tanesi de Sıhhiye bölgesidir Sıhhiye Ankara Büyükşehir il sınırları içinde olan Çankaya ilçesinin en büyük semtlerinden bir tanesidir. Çok sayıda üniversite, hastane  bu semtte yer almaktadır. Buna bağlı olarak da kentte yaşanan arz talep meselesine bağlıolarak farklı türden işletmeler vardır.  Sıhhıye koltuk yıkama firması da bunlardan bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı gibi koltuk yıkama alanına hizmet veren firmalardır.

Sıhhıye koltuk yıkama semtin tam merkezinde yer alır. Ulaşım ve araç park yeri noktasında herhangi bir sorun sıkıntı yaşanmaz. Detay halı yıkama olarak bölgenin ve sektörün gereksinimlerini bilerek buna uygun bir biçimde özenle halı yıkama işi yapan bir firmayız. Başta Sıhhiye semt sakinleri olmak üzere tüm yakın mıntıkada olan evlere, işyerlerine hizmet veren bir kuruluşuz.  Yerinde yıkama da yapan bir firma olduğumuzun altını çizmemiz gerekir. Kesintisiz olarak yedi gün yirmidört saat hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteriler koltuklarını kendileri getirebildiği gibi biz de ücretsiz olarak yerinden günün her saati koltuk ya da koltukları alıp yerine bırakıyoruz. Alanında uzman, donanımlı ve deneyimli bir kadro ile çizgimizden ödün vermeden çalışıyoruz.

Sıhhıye koltuk yıkama firmamıza müşterilerimizden böylesi bir istem geldiği zaman  öncelikli olarak koltuk ya da koltuklar hakkında bilgi alıyoruz. Sonra koltuğun türüne,adedine göre koltuk yıkama fiyatı da içeren bir sözleşme hazırlıyoruz. Sonra müşteri ile karşılıklı sözleşmeler imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte koltuk yıkama hizmeti başlıyor. Önce her bir koltuk için kuru temizleme yapılıyor. Akabinde varsa üzerinde olan leke uygun çevre dostu malzeme ile gideriliyor. Bu aşamadan sonra koltuk yıkanıyor. Kurutma yapılıyor. Akabinde son kontroller yapılıyor ve müşterilerimize teslim ediliyor.  Koltuk yıkama fiyatları koltuğun türüne ve özelliklerine göre değişiyor. Ödeme noktasında ise müşterilerimize kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, hesap numarasına havale gibi ödeme seçenekleri sunarız.