Tandoğan ya da daha bilinen ismi ile Tandoğan meydanı sadece Ankara kentinin değil ülkemizin de en önemli meydanları arasındadır. Hareketliliğin hız kesmediği yerler arasında ön sıradadır. Çankaya ilçesi sınırları içindedir.Nitekim meydan ve çevresinde irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Bunlar arasında bölgede yaşanan arz talep meselesine bağlı olarak Tandoğan halı yıkama firmaları bambaşka bir yer teşkil eder. Bölgede kesintisiz olarak bu alanda çok ciddi bir talep söz konusudur. Bizim firmamız da sektörde uzun yıllardır olan bir firma olarak halı yıkaması alanında 0 ppm ile hizmet veren bir kuruluştur. Sonuçta baştan şunu ifade etmek gerekir ki halı yıkama işi başlı başına özel bir uzmanlık alanıdır.

Tandoğan halı yıkama firmamız alanında tüm yetki belgelerine sahip olan kurumsal yapıda, profesyonel çizgisinden ödün vermeden yaz kış demeden kesintisiz olarak halı yıkama hizmeti verir. Bölgenin kapasitesini bilerek buna uygun olarak dünya normlarında son derece modern sistemler ile halı yıkamalarını gerçekleştirir. Gerek fabrika halısı, gerel el dokuma halısı yıkamasını özenle ve aynı hassasiyet ile gerçekleştirir. Tek halı ya da birden çok halıyı ebatlarına takılmaksızın yıkama yapar. Yine aynı şekilde hem evlerde olan, hem de işyerinde olan halıları yıkama hizmeti verir. Müşterilermiz halılarını bizim adresimize getirebileceği gibi arzu etmeleri durumunda herhangi bir ekstra ücret talep etmeden biz de adreslerine giderek adreslerinden teslim alıyoruz.

Tandoğan halı yıkama istemi firmamıza geldiği zaman öncelikli olarak halı en ince detayına kadar incelenir. Bunun akabinde halılar yıkanması için işyerimize geldiği zaman önce üzerinde yer alan tozdan arındırmak için elektrik süpürgesi ile temizlenir. Sonrasında halı üzerinde leke varsa bu lekeler halının türüne uygun olarak halıya hiçbir biçimde zarar vermeyecek biçimde gerçekleştirilir. Akabinde yine halının türüne uygun seçilen malzemeler ile halı yıkanır. Burada farklı teknikler vardır. Sonrasında ise halı kurutulur. Son kontrollerden geçtikten sonra müşteriye teslim edilir. Halı yıkama fiyatları ise halının türüne, büyüklüğüne göre değişir. Ayrıca ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlanır. Değişik ödeme biçimleri içinde müşterilerimiz dilediği biçimde ödeme yapabilir.

Tandoğan Halı Yıkama Etiketler