Ankara gerek başkent olması, gerek büyükşehir olması sebebi ile çok farklı özellikleri kendi içinde barındıran bir kenttir. Kentte bir metropolde olması gerektiği gibi çok önemli meydanlar vardır. İşte onlardan bir tanesi de Tandoğan meydanıdır. Kentin en merkezi yerinde olup Çankaya ilçesi sınırları  içinde olan bir semttir. Bunun yanı sıra semtte irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Kafeler, oteller vb. gibi. İşte buralarda da çok değişik türden mobilyalar vardır. Aynı zamanda evlerde bu semtte yer almaktadır. Koltuklar gerek evlerde, gerek işyerlerinde en çok kullanılan dekorasyon ürünleridir. Sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortam için de bu koltukların belli periyotlar ile yıkanması gerekir. Biz de Tandoğan koltuk yıkama firması olarak bu alanda hizmet veren en iyi kuruluşların başında geliyoruz.

Tandoğan koltuk yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde olan bir firmadır. Kendi alanında tüm yetki belgelerine sahibiz. Gerek sektörün, gerek ise Tandoğan meydanının tüm beklentilerini son derece iyi biliyor ve buna uygun olarak hizmet veriyoruz. Koltuk yıkama firması olarak hem evlere, hem işyerlerine hizmet veriyoruz. Günün her saati gece gündüz demeden hizmet veren kurumsal çizgisinden ödün vermeden mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firmayız. Her türlü koltuğun yıkamasını yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek koltuk yıkaması da tüm koltuk takımı yıkaması da gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama yaparken koltukları müşterinin istemine bağlı olarak yerinde yıkama da gerçekleştiriyoruz. Elbette işyerimizde de koltuk yıkama hizmeti veriyoruz

Tandoğan koltuk yıkama firması olarak alanında uzman, deneyimli bir kadro ile çalışıyoruz. Dünya normlarında çevre dostu olan yıkama malzemeleri ile son derece hijyenik bir ortamda hizmet veriyoruz. Firmamıza müşterilerden böylesi bir istem geldiği zaman müşterinin adresine giderek koltuk ya da koltukları inceleme yapıyoruz. Yapılan inceleme sonrasında kullanılacak olan malzemeleri seçiyoruz. Sonrasında koltuk nerede yıkanacak ise eğer yerinde yıkanacak ise ona göre, bizim adresimizde yıkanacak ise ona göre çalışmalarımıza başlıyoruz. Koltukları öncelikle olarak bir kuru temizleme işleminden geçiriyoruz. Sonrasında ise eğer üzerinde leke vb. şeyler var ise onları koltuğun kumaşına zarar vermeden çıkarıyoruz. Akabinde de koltuk yıkama yapıyoruz. Firmamızın koltuk yıkama fiyatları ise son derece uygundur.

Tandoğan Koltuk Yıkama Etiketler